23 grudnia na drogach

Miejski Zarząd Dróg informuje, że w poniedziałek będzie naprawiany chodnik na ul. Sienkiewicza (odcinek od al. Kilińskiego do ul. Gradowskiego). Na ul. Zglenickiego drogowcy będą utwardzać pobocza i porządkować przydrożne rowy. Na ul. Szpitalnej trwa budowa chodnika.
W rejonie skrzyżowania ul. Dobrzyńskiej i Medycznej obowiązuje tymczasowa organizacja ruchu. Ma to związek z rozpoczęciem budowy ronda. Samochody jeżdżą po drodze tymczasowej z płyt betonowych oraz objazdem ul. PCK.
Do maja będzie zamknięta jezdnia północna al. Piłsudskiego (w kierunku centrum). Na odcinku od zakładu energetycznego do nawrotki znajdującej się po drugiej stronie torów przy przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną przy ul. Gierzyńskiego ruch odbywa się wyłącznie po jezdni południowej (w kierunku Podolszyc). Dla kierowców jadących w kierunku Warszawy wyznaczone są dwa pasy ruchu. W kierunku centrum jest tylko jeden pas. Do końca tego tygodnia potrwają prace związane z zabezpieczaniem wodociągu. Od 30 grudnia do 5 stycznia zaplanowano roboty związane z kolektorami sanitarnymi oraz przygotowaniem platformy pod przesłonę przeciwfiltracyjną od strony ul. Żabiej. Od 7 do 12 zaplanowano prace związane z przebudową wodociągu, kolektorów sanitarnych oraz budową przesłony przeciwfiltracyjnej.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Pijany pieszy pod kołami ciężarówki

Gostynińscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło we wtorek, 18 września wieczorem w Pomarzankach. …

Plan pracy drogowców na 19 września

Starostwo płockie poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Pomiar ruchu na …