Najnowsze informacje

22 grudnia na płockich drogach

Zarząd dróg informuje, że bieżące naprawy jezdni i chodników w Płocku nie będą dziś prowadzone. Na godzinę 10.00 zaplanowano otwarcie ulicy Bielskiej (DK60). Zamknięte dla ruchu są odcinki ul. Ostatniej i Rybaki.

Obwodnica Płocka – II etap – ul. Bielska

W piątek 22 grudnia o godz. 10 zostanie udostępniona dla ruchu ul. Bielska. Ruch pojazdów Drogą Krajową nr 60 zostanie skierowany na nowy wiadukt drogowy nad obwodnicą Płocka (II – etap). Zamknięte dla ruchu zostaną łącznice ul. Bielskiej z obwodnicą oraz droga techniczna po której prowadził objazd. Do ruchu zostanie udostępnione rondo na skrzyżowaniu ulic Bielskiej i Wiadukt. W rejonie Cmentarza Komunalnego nastąpi zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Bielskiej i Sierpeckiej (sygnalizacja świetlna, lewoskręt w ul. Sierpecką). Udostępniona dla ruchu będzie ul. Wiadukt – uwaga – wyłącznie wyjazd z ul. Wiadukt w ulicę Bielską; na ul. Wiadukt wciąż trwa budowa! Apelujemy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do nowej organizacji ruchu.

Rybaki

W związku z rewitalizacją bulwarów wiślanych od 3 października ul. Rybaki została całkowicie zamknięta dla ruchu na odcinku od skrzyżowania z ul. Kawieckiego do amfiteatru. Dojazd do amfiteatru, Morki, zalewu Sobótka jest możliwy wyłącznie od ul. Parowa i Szpitalnej. Prosimy o stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

Ostatnia – przebudowa kanalizacji ogólnospławnej

Ulica Ostatnia pozostanie wyłączona z ruchu do końca 2017 r. Możliwy wyłącznie dojazd do posesji.

Dobrzykowska, Portowa – budowa drogi rowerowej

Na ulicach Dobrzykowska i Portowa trwa budowa drogi rowerowej. Obowiązuje czasowa organizacja ruchu, ograniczenie prędkości, zwężenie jezdni. Apelujemy o zachowanie ostrożności!

 

Zobacz kolejny artykuł

Nietrzeźwi kierowcy i złodzieje

W czasie minionego weekendu policja zarejestrowała 15 kolizji, siedem na drogach Płocka i osiem na …

Plan pracy drogowców na 16 lipca

Starostwo płockie poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Uzupełnianie ubytków nawierzchni …