20 października na drogach

20 października zamknięte dla ruchu są odcinki ulic Harcerskiej, Wiadukt, Ostatniej, Rybaki.

W niedzielę 22 października między godz. 11.00–13.00 przewidziano czasowe zamknięcia ulic w rejonie Starego Miasta, odbywać się będzie wtedy Tumska Dycha. Bieg odbędzie się na trasie: Stary Rynek – Kazimierza Wielkiego – Parowa – 1 pętla wokół Kąpieliska Miejskiego Sobótka – Parowa – Kazimierza Wielkiego – Stary Rynek. Start imprezy przewidziany jest na godzinę 8.00, sam bieg rozpocznie się o godz. 11.00. Kierowcy proszeni są również o nieparkowanie aut na trasie biegu już od soboty 21 października od godz. 18.00.

Bieżące naprawy jezdni i chodników będą dziś prowadzone na ul. Armii Krajowej.

W związku z rewitalizacją bulwarów wiślanych od dnia 3 października ul. Rybaki została całkowicie zamknięta dla ruchu na odcinku od skrzyżowania z ul. Kawieckiego do amfiteatru. Dojazd do amfiteatru, Morki, zalewu Sobótka jest możliwy wyłącznie od ul. Parowa i Szpitalnej.

Ulica Ostatnia pozostanie wyłączona z ruchu od 12 września do końca 2017 r. Możliwy będzie wyłącznie dojazd do posesji.

Na ulicach Dobrzykowska i Portowa trwa budowa drogi rowerowej. Obowiązuje czasowa organizacja ruchu, ograniczenie prędkości, zwężenie jezdni.

W związku z realizacją inwestycji pod nazwą „Rozwój terenów zieleni w mieście Płocku” Pasaż Roguckiego jest terenem budowy i pozostaje zamknięty dla ruchu pieszych.

Zobacz kolejny artykuł

Odnaleziono zaginionego mężczyznę

Płoccy policjanci odnaleźli 65-latka z Płocka. Leszek Wiśniewski został odnaleziony w Płocku, dzięki informacjom zamieszczonym …

Policja szuka zaginionego mężczyzny

Płoccy policjanci poszukują 65-letniego płocczanina – Leszka Wiśniewskiego. – Mężczyzna wyszedł na spacer 15 września …