20 grudnia na drogach

Miejski Zarząd Dróg informuje, że dziś na ulicy Tumskiej i al. Piłsudskiego będą naprawiane chodniki. Na ulicach Krakówka i Nizinnej jezdnie będą naprawiane destruktem asfaltowym.
Ulica Kazimierza Wielkiego na odcinku od Okrzei do skrzyżowania Stary Rynek z ul. Wyczałkowskiego jest zamknięta dla ruchu. Przebudowa ulicy i rozdział kanalizacji potrwają do stycznia.
Remont ulicy Borowickiej potrwa do 8 stycznia przyszłego roku. Obowiązuje tymczasowa organizacja ruchu.
Trwa remont ul. Dobrzykowskiej. Ulica Dobrzykowska jest remontowana na odcinku od skrzyżowania z ul. Krakówka do ostatnich zabudowań Radziwia i ułożonej w ubiegłym roku nowej nawierzchni.
W związku z budową II etapu obwodnicy Płocka na ulicach: Bielska i Jędrzejewo zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu od dnia 17 listopada. Na ul. Bielskiej – odcinek od ul. Wiadukt do ul. Sierpeckiej zostanie wprowadzony zakaz wyprzedzania oraz ograniczenie prędkości do 30 km/h oraz nieznaczne zwężenie jezdni po stronie południowo-wschodniej (po stronie lotniska). Ruch ulicą Bielską będzie odbywać się bez utrudnień. Wjazd i wyjazd w ulicę Jędrzejewo będzie możliwy wyłącznie od ul. Otolińskiej. Wjazd i wyjazd z ul. Bielskiej będzie całkowicie zamknięty dla ruchu (dojazd wyłącznie dla pojazdów obsługujących budowę obwodnicy). Inwestycję realizuje firma Skanska. Planowane zakończenie inwestycji (II etap obwodnicy Płocka) – listopad 2017 r.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Pijany pieszy pod kołami ciężarówki

Gostynińscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło we wtorek, 18 września wieczorem w Pomarzankach. …

Plan pracy drogowców na 19 września

Starostwo płockie poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Pomiar ruchu na …