Najnowsze informacje

18 grudnia na drogach

Miejski Zarząd Dróg informuje, że w środę będzie naprawiany chodnik na ul. Sienkiewicza (odcinek od al. Kilińskiego do ul. Gradowskiego) oraz pobocza wzdłuż ul. Kutnowskiej i trasy ks. Popiełuszki.
W rejonie skrzyżowania ul. Dobrzyńskiej i Medycznej obowiązuje tymczasowa organizacja ruchu. Ma to związek z rozpoczęciem budowy ronda. Samochody jeżdżą po drodze tymczasowej z płyt betonowych oraz objazdem ul. PCK.
Do maja będzie zamknięta jezdnia północna al. Piłsudskiego (w kierunku centrum). Na odcinku od zakładu energetycznego do nawrotki znajdującej się po drugiej stronie torów przy przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną przy ul. Gierzyńskiego ruch odbywa się wyłącznie po jezdni południowej (w kierunku Podolszyc). Dla kierowców jadących w kierunku Warszawy wyznaczone są dwa pasy ruchu. W kierunku centrum jest tylko jeden pas. Do końca tego tygodnia potrwają prace związane z wykonaniem kanalizacji sanitarnej, przesłony przeciwfiltracyjnej od ul. Żabiej do torów, przełożeniem wodociągu i demontażem kabli energetycznych.
Na ul. Szpitalnej trwa budowa chodnika.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Działania „SMARTSTOP”

W najbliższą niedzielę, 15 lipca policjanci z gostynińskiej drogówki przeprowadzą działania „SMARTSTOP”. Akcja ma na …

Z marihuaną przyszedł na policję

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 24-letniemu mieszkańcowi Gostynina za posiadanie środków odurzających. – Kilka …