Autobusem do Warszawy tylko do końca października

Narzekamy, że w mieście jest za dużo samochodów, że praktycznie wszystkie osoby dorosłe w każdej płockiej rodzinie, jeśli mają prawo jazdy, to mają także samochód. Jak się okazuje, to nie żadna fanaberia, ale konieczność, bo za trzy tygodnie mieszkańcy miasta zostaną niemal odcięci od świata. Jak nas poinformował Zarząd PKS w Płocku, kursy na trasie Płock – Warszawa i Warszawa – Płock będą realizowane jeszcze tylko do końca października.
Ostatniego dnia września do redakcji przyszedł list. „Może zainteresowalibyście się Państwo tematem podróżowania komunikacją na trasie Płock – Warszawa, a w szczególności naszym przewoźnikiem Mobilis, który, jak się wydaje, zrezygnował właśnie ze świadczenia przewozu od października”.
Nasza czytelniczka rozwijając temat przyznała, że zdaje sobie sprawę, że nie byłoby w tym może nic dziwnego, bo Mobilis to „prywatny” przwoźnik, jednak jest jedno małe „ale”. „Irytuje mnie tylko to, iż robione to jest bez poinformowania pasażerów. Jeżdżę z nimi od ponad 2 lat i nagle chcąc kupić kolejny bilet miesięczny okazuje się, że jest wszystko wstrzymane. Jeszcze gorsze jest to, że brakuje jakiejkolwiek informacji, czy to chwilowe, tylko tego dnia lub tygodnia, czy to już koniec na zawsze” – pisze.

Jola Marciniak
fot. D. Ossowski

Zobacz kolejny artykuł

Wypadek w Żukach. Cztery osoby ranne, w tym dwoje dzieci

W piątek, 28 września przed godziną 15.00 na drodze wojewódzkiej nr 541 w Żukach doszło …

Plan pracy drogowców na 27 września

Starostwo płockie poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Wycinka krzewów przydrożnych: …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.