XV Plebiscyt rozpoczęty – jak głosować

W pierwszym tegorocznym numerze Tygodnika Płockiego drukujemy kupon, na którym można oddawać głos na najpopularniejszego sportowca i trenera 2017 roku. Przedstawiamy także kandydatury 15 zawodników i 7 szkoleniowców.

Głosujemy na kuponach i wysyłając i sms-y. Dokładne informacje można znaleźć w regulaminie zamieszczonym na łamach Tygodnika Płockiego oraz na stronie internetowej tp.com.pl.

W każdy poniedziałek będziemy losować nagrody dla czytelników, którzy wezmą udział w głosowaniu. Pierwsze nagrody, to proporczyk z kalendarzem i szalik z kalendarzem, ufundowany przez Wisłę Płock. W następne poniedziałki będziemy losować piłki, koszulki z autografami zawodników, nagrodę specjalną ufundował także Szymon Marciniak, sędzia międzynarodowy, który będzie reprezentował Płock podczas tegorocznego Mundialu w Rosji oraz samochód na weekend, który użyczy firma Budmat Auto.

Plebiscytowe kupony drukujemy w Tygodniku Płockim i Gazecie Wyborczej Płock. W „TP” kupony będą się ukazywać w każdy kolejny wtorek: 2, 9, 16, 23 i 30 stycznia, w GW Płock – codziennie od poniedziałku do piątku. Ostatni kupon w GW Płock zostanie wydrukowany 2 lutego.
Jak głosować? Na kuponach drukowanych w TP oddajemy jeden głos na sportowca i jeden na trenera, stawiając przy wybranym kandydacie krzyżyk. Kupon będzie ważny, gdy oprócz oddania głosu na wybranych kandydatów wypełnione zostaną także pola na wpisanie imienia i nazwiska, numeru telefonu kontaktowego. Tylko tak wypełnione kupony będą brane pod uwagę przy liczeniu głosów. Brak jakiejkolwiek wypełnionej pozycji automatycznie unieważnia głos.
Kupony będą przyjmowane w siedzibie redakcji Tygodnika Płockiego (ul. Stary Rynek 27) do 2 lutego do godz. 15.00 oraz Gazety Wyborczej Płock (ul. Królewiecka 12e) do 5 lutego do godz. 10.00. Można je również przesłać pocztą. Decyduje data stempla pocztowego.
Głosować na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera można także za pomocą SMS-ów (koszt 1,23 z VAT). Należy je wysyłać od 2 stycznia od godz. 10.00 do 4 lutego do godz. 23.59.
Chcąc oddać głos na sportowca, wysyłamy SMS na numer 71051 (koszt 1,23 zł z VAT), w treści wpisując TPS (Kropka) numer kandydata, np. TPS. 1
Chcąc oddać głos na trenera, wysyłamy SMS na numer 71051 (koszt 1,23 zł z VAT), w treści wpisując TPT (Kropka) numer kandydata, np. TPT. 1

Najpopularniejszy zawodnik

 1. Bógdał Wojciech, motoparalotniarstwo
 2. Chrzanowski Damian, pływanie
 3. Dymek Mateusz, sporty walki
 4. Fabisiak Kamil, tenis na wózkach
 5. Głoskowski Przemysław, biegi przeszkodowe
 6. Kalaszczyński Łukasz, triathlon
 7. Kiełpin Seweryn, piłka nożna
 8. Krajewski Łukasz, wioślarstwo
 9. Lewandowska Martyna, lekka atletyka
 10. Mikuła Michał, tenis ziemny
 11. Olkowski Aleksander, piłka ręczna
 12. Rupp Miłosz, piłka ręczna plażowa
 13. Wichary Marcin, piłka ręczna
 14. Więcek Piotr, drift
 15. Woskowicz Marcin, tenis stołowy

Najpopularniejszy trener

 1. Brzęczek Jerzy, piłka nożna
 2. Janiszewski Bogdan i Jankowski Robert , piłka ręczna
 3. Nisztor Mirosław, lekka atletyka
 4. Piechota Artur, piłka ręczna kobiet
 5. Przybecki Piotr, piłka ręczna
 6. Rozner Janusz, tenis stołowy
 7. Wenerski Grzegorz, piłka nożna

Zapraszamy do głosowania i wygrywania.

Zobacz kolejny artykuł

Podium na mistrzostwach

Wielki sukces odniosła zawodniczka MLKL Płock Zuzanna Maślana na stadionie lekkoatletycznym w Bełchatowie, gdzie zdobyła …

220 dzieci na parkiecie

W Zespole Szkół nr 5 w Płocku wystartowała XII edycja Orlen Handball Mini Ligi dla …