Najnowsze informacje

Sukcesy w stolicy

W Warszawie rozegrane zostały XIII Otwarte Mistrzostwa Polski w Karate Tsunami, w których udział wzięło 255 zawodników i zawodniczek z 28 ośrodków z klubów z całego kraju i zagranicy. Zorganizowały je Polska Federacja Dalekowschodnich Sztuk i Sportów Walki, Federacja Karate Tsunami Renmei oraz Honbu Dojo – Centralna Szkoła Karate Tsunami w Warszawie.
Impreza stała na bardzo wysokim poziomie. Zawodnicy zmagali się w 19 konkurencjach i 7 kategoriach wiekowych, osobno panie i panowie. Klub „Shuriken” reprezentowało 16 zawodników pod opieką instruktorów Bogdana Pepławskiego i Katarzyny Nowak.
O medale w Warszawie walczyli: Aleksandra Zaborowska, Zuzanna Czyżewska, Julia Łuniewska, Zuzanna Nowak, Cyryl Janczewski, Makary Janczewski, Kacper Tomczak, Błażej Gawroński, Filip Fronczak, Karol Obałkowski, Adam Trembiński Oliwier Grabowski, Nikodem Nowak, Adam Kowalewski, Norbert Marcinkowski i Michał Pepławski.
Zawodnicy zdobyli kilkanaście medali różnego koloru oraz kwalifikowani byli na czwartych lub piątych miejscach w poszczególnych konkurencjach. Jest to owoc regularnych treningów oraz walki ze swoimi słabościami.
„Shuriken” będzie organizatorem III Otwartego Pucharu Mazowsza w Karate Tsunami dla Dzieci i Młodzieży, który odbędzie się w październiku. Już teraz klub zaprasza do wspólnych treningów, które odbywają się na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Staroźrebach.

Jol.
fot. archiwum

Zobacz kolejny artykuł

Brąz Martyny Lewandowskiej w skoku wzwyż

Płocka lekka atletyka doczekała się pierwszego w swojej historii medalu w kategorii seniorów. Jego zdobywcą …

Znowu ogromny niedosyt

Niemal 12 tys. kibiców obejrzało na stadionie w Zabrzu spotkanie, w którym dominowała Wisła Płock …