Najnowsze informacje

Powołani wszyscy, kto zagra?

Do końca października przerwę w rozgrywkach mają piłkarze ręczni. Ten czas przeznaczony jest na rozgrywanie meczów reprezentacji. Wszyscy zawodnicy ORLEN Wisły dostali powołania, ale nie wszyscy wystąpią w meczach swoich narodowych drużyn.
Prowadzona przez Piotra Przybeckiego reprezentacja Polski w dniach 25–30 października weźmie udział w turnieju Golden League. W Danii, obok biało-czerwonych wystąpią również ekipy gospodarzy, Norwegii i Francji. Wszystkie spotkania będzie można obejrzeć w TVP Info. Pierwszy pojedynek w czwartek.
Powołania do kadry otrzymali: Michał Daszek, Maciej Gębala, Tomasz Gębala i Przemysław Krajewski.
W tym samym czasie w Płocku odbędzie się turniej reprezentacji B z udziałem Rosji, Słowacji oraz Litwy. W polskim zespole, który prowadzą wspólnie Patryk Rombel i Sławomir Szmal, zagra Adam Morawski.
Powołania do reprezentacji swoich krajów otrzymali także: Adam Borbely do reprezentacji Węgier, Lovro Mihić (Chorwat) i Igor Źabić (Słowenia) na dwa mecze towarzyskie obu zespołów, Valentin Ghionea, Dan-Emil Racotea (Rumunia) i Gilberto Duarte (Portugalia) na dwa mecze towarzyskie, Nemanja Obradović na dwa spotkania towarzyskie Serbia – Austria, Marko Tarabochia na mecz Bośnia i Hercegowina – Estonia oraz Jose Guilherme de Toledo na Turniej Czterech Narodów.
Najprawdopodobniej Marko Tarabochia, Dan-Emil Racotea, Adam Borbely, a niewykluczone, że również Jose de Toledo z powodu leczenia kontuzji nie będą uczestniczyć w zajęciach z pełnym zaangażowaniem.

Jol.

Zobacz kolejny artykuł

Brąz Martyny Lewandowskiej w skoku wzwyż

Płocka lekka atletyka doczekała się pierwszego w swojej historii medalu w kategorii seniorów. Jego zdobywcą …

Znowu ogromny niedosyt

Niemal 12 tys. kibiców obejrzało na stadionie w Zabrzu spotkanie, w którym dominowała Wisła Płock …