Na mecze Wisły Płock dzięki programowi VITAY

Fani Wisły Płock, uczestniczący w programie VITAY mogą wymienić swoje punkty lojalnościowe na karnety na mecze piłki nożnej z udziałem Nafciarzy odbywające się w tym sezonie w Płocku. To kolejna oferta PKN ORLEN w ramach programu wsparcia Klubu skierowana do entuzjastów tej dyscypliny sportu.
Do dyspozycji kibiców oddanych zostało 500 karnetów. Pojedynczy karnet można nabyć za pośrednictwem programu VITAY za jedyne 10 000 punktów. Pozostałe 500 karnetów z puli 1000 sztuk zakupionych od Klubu przez PKN ORLEN przeznaczonych jest po pierwsze na nagrody w konkursach organizowanych przez lokalne płockie media, m.in.: Tygodnik Płocki i Katolickie Radio Diecezji Płockiej, po drugie dla pracowników Koncernu.
Szczegółowe informacje o możliwości zamiany punktów programu VITAY na karnety znajdują się na stacjach PKN ORLEN lub na stronie internetowej www.vitay.pl
Póki co PKN ORLEN funduje dla naszych czytelników kolejne 10 karnetów na mecze piłki nożnej Wisły Płock w sezonie 2016/2017, rozgrywane na stadionie w Płocku.
Poniżej zamieszczamy trzy pytania dotyczące historii występów Wisły Płock w najwyższej klasie rozgrywkowej piłki nożnej. Trzeba odpowiedzieć co najmniej na dwa, by stworzyć sobie szansę pozyskania karnetu. 10 karnetów trafi do tych osób, które najszybciej (zabawa trwa od wtorku, 9 sierpnia od godziny 12.00 – wcześniejsze maile nie będą brane pod uwagę – do środy, 10 sierpnia do godziny 13.00) przyślą do nas odpowiedzi mailem, z których co najmniej dwie będą prawidłowe.
Maile przysyłamy na adres: w.bogdan@tp.com.pl. „Dziesiątkę” zwycięzców także powiadomimy drogą mailową. Dodatkowo informacje o zwycięzcach podamy w środę o godzinie 15.00 na naszej stronie internetowej: www.tp.com.pl.
W zgłoszeniu odpowiedzi na pytania prosimy także podać imię i nazwisko i numer telefonu kontaktowego. Dane te potrzebne są klubowi Wisła Płock, gdzie nasi zwycięscy czytelnicy będą odbierać karnety. Po karnety będzie można się zgłosić w najbliższy czwartek bądź piątek (odbiór nastąpi za okazaniem dowodu osobistego – karnet jest imienny), w godzinach 08.30-16.30, do sklepiku klubowego na terenie stadionu.

1. Ile meczów w historii spotkań z Legią Warszawa w najwyższej klasie rozgrywkowej zakończyło się walkowerem?
2. Pod jakimi nazwami występowała płocka drużyna w najwyższej klasie rozgrywkowej?
3. W rozegranym w Płocku meczu z jaką drużyną Wisła przegrywała w 88 min 1:2, a ostatecznie wygrała spotkanie 3:2.

* Tekst przygotowany we współpracy z PKN ORLEN

Zobacz kolejny artykuł

Teraz Ojrzyński

Po porażce 0:1 w meczu z Piastem Gliwice z posadą szkoleniowca pożegnał się Kibu Vikuňa …