Kolejne 25 karnetów dla czytelników Tygodnika Płockiego od PKN ORLEN

Co prawda najbliższe spotkanie LOTTO Ekstraklasy na stadionie przy ul. Łukasiewicza 34 zaplanowane zostało dopiero na 16 września, ale już teraz można wygrać karnet na wszystkie pojedynki Wisły rozgrywane w Płocku w sezonie 2017/2018.
Kibice, którzy oglądali na żywo choćby mecz z Legią Warszawa, doskonale wiedzą, że płocka publiczność potrafi stworzyć znakomitą atmosferę na stadionie. Warto być częścią widowiska i regularnie przychodzić na stadion, by oglądać Nafciarzy w akcji.
25 kibiców, którzy wygrali karnet przed meczem z warszawską Legią, pewnie pojawi się na stadionie również 16 września, na pojedynku z Pogonią Szczecin. Razem z Wisłą Płock i PKN ORLEN chcemy zaprosić naszych czytelników do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodami będą karnety na wszystkie mecze Nafciarzy.
Co trzeba zrobić, by wygrać karnet? Odpowiedzieć przynajmniej na dwa z trzech zadanych pytań, a odpowiedzi przesłać na adres: jola.marciniak@tp.com.pl. Obok odpowiedzi w mailu należy wpisać imię i nazwisko osoby, na którą ma być wypisany karnet.
Zwycięzcy konkursu, czyli pierwsze 25 osób, które odpowiedzą prawidłowo na przynajmniej 2 z 3 pytań, otrzymają zwrotne maile z kodem przypisanym wyłącznie do jednej osoby. Potem każda z tych osób powinna zgłosić się do klubu Wisła Płock, w godz. 9.00–17.00, od poniedziałku 11 września do piątku 15 września i podać swoje imię i nazwisko oraz przesłany kod.
Listy z odpowiedziami na pytania należy przesyłać od 5 września, od chwili ukazania się Tygodnika Płockiego, do poniedziałku 11 września do godz. 8.30. Wygrywa 25 pierwszych osób.
A oto pytania, na które należy odpowiedzieć:
1. Wisła w tym sezonie zremisowała tylko jeden mecz. Z którą drużyną?
2. Wymień nazwisko przynajmniej jednego strzelca bramki zdobytej przez drużynę Wisły w tym sezonie.
3. Imię jakiego trenera nosi stadion przy ul. Łukasiewicza 34?
Redakcja opublikuje listę 25 nazwisk zwycięzców w numerze Tygodnika z 12 września.
Karnety na mecze Wisły Płock ufundował PKN ORLEN.

Jol.

Zobacz kolejny artykuł

Marcin Wichary rozgrywa ostatnie mecze

Piłkarze ręczni zakończyli rundę zasadniczą rozgrywek i po przerwie reprezentacyjnej rozpoczną fazę play off. W …