Najnowsze informacje

Brązowy medal Dymka

Mistrzostwa Europy Juniorów i Kadetów w kickboxingu

W Macedonii odbyły się Mistrzostwa Europy Juniorów i Kadetów w kickboxingu, z udziałem 1563 zawodniczek i zawodników z 37 krajów. Na tak prestiżowych zawodach nie mogło zabraknąć reprezentantów Uczniowskiego Klubu Sportowego Sanda Płock.
Płock reprezentowali: Agata Fijałkowska, startująca w konkurencji K1 juniorów starszych oraz Mateusz Dymek – Full Contact juniorów starszych.
W drodze do medalu Mateusz pewnie pokonał reprezentanta Rosji, a w półfinale, po bardzo wyrównanej walce, przegrał 1: 2 z zawodnikiem z Czech i w ten sposób został brązowym medalistą ME.
Zabrakło trochę szczęścia Agacie Fijałkowskiej, która w walce o wejście do półfinału zmierzyła się z zawodniczką z Serbii. Po pierwszej rundzie, którą wygrała Serbka, w dwóch kolejnych przeważała Agata. Ostatecznie dwóch sędziów przyznało wygraną Serbce, a jeden dał zwycięstwo płocczance.
***
UKS „Sanda Płock” prowadzi nabór do grupy dzieci kickboxing 6–12 lat. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy w godz. 17.00–18.00, w sali klubowej przy ul. Nowy Rynek 18. Więcej informacji można uzyskać pod nr. tel. 781 033 433.
Jol.

Zobacz kolejny artykuł

Brąz Martyny Lewandowskiej w skoku wzwyż

Płocka lekka atletyka doczekała się pierwszego w swojej historii medalu w kategorii seniorów. Jego zdobywcą …

Znowu ogromny niedosyt

Niemal 12 tys. kibiców obejrzało na stadionie w Zabrzu spotkanie, w którym dominowała Wisła Płock …