Zmiany w sierpeckiej policji

11 stycznia w Komendzie Powiatowej Policji w Sierpcu odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącego na emeryturę młodszego inspektora Krzysztofa Witkowskiego. Na uroczystości obecni byli przedstawiciele władz samorządowych, związków zawodowych, kadra kierownicza sierpeckiej komendy oraz zaproszeni goście.
Krzysztof Witkowski służbę w policji rozpoczął w lipcu 1991 roku jako policjant wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Rejonowej Policji w Sierpcu. 15 listopada 2012 roku został powołany na stanowisko I zastępcy komendanta powiatowego policji w Sierpcu, które piastował do 11 stycznia. Od 6 lipca do 19 listopada 2016 roku pełnił obowiązki komendanta powiatowego policji w Sierpcu.
Komendant mazowieckiej policji powierzył – od 12 stycznia – pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku I zastępcy komendanta powiatowego Policji w Sierpcu dotychczasowemu naczelnikowi wydziału ruchu drogowego podinsp. Zbigniewowi Czachorowskiemu.

(jac)
fot. KPP w Sierpcu

Zobacz kolejny artykuł

Schab szlachecki i szynka babci z samymi dziesiątkami

Dwa specjały z sierpeckiej masarni Staropolska Strzecha otrzymały prestiżowe wyróżnienie w ogólnopolskim programie promocyjnym „Doceń …