Stypendia od premiera

Uczniowie z sierpeckich szkół odebrali stypendia prezesa rady ministrów. Podziękowanie za doskonałą pracę i najlepsze wyniki otrzymali podczas uroczystej gali odbywającej się w sali barokowej Opactwa Pobenedyktyńskiego w Płocku.
W gronie wyróżnionych jest uczeń Liceum Ogólnokształcacego im. mjra H. Sucharskiego Cezary Kowalski, uczeń klasy IIIb, który naukę w klasie drugiej ukończył ze średnią ocen 5,2 i wzorową oceną z zachowania.
Wśród wyróżnionych za bardzo dobre wyniki w nauce są także Natalia Filipska i Monika Wiśniewska uczennice sierpeckiego Ekonomika.
Podczas gali stypendia przyznano 42 uczniom szkół ponadgimnazjalnych znajdujących się na terenie płockiej delegatury Kuratorium Oświaty w Warszawie. Rodzice wyróżnionych uczniów i dyrektorzy szkół otrzymali listy gratulacyjne z rąk Doroty Skrzypek i Krzysztofa Wiśniewskiego, dyrektora płockiej delegatury Kuratorium Oświaty. Oprócz dyplomów stypendyści odebrali pióra z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem od Wioletty Kulpy – Delegata Prezesa Zarządu PKN ORLEN ds. Społeczności Lokalnych.

rad

Zobacz kolejny artykuł

Licealiści z Sierpca walczą o indeksy

Czwórka uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. mjra H. Sucharskiego w Sierpcu wystartowała w finale Ogólnopolskiego Konkursu …