Reklama

Pierwsze miejsce dla Klaudii

27/06/2018 09:43
Uczennica klasy II b Liceum Ogólnokształcącego im. mjra H. Sucharskiego, Klaudia Ciemiecka, została laureatką I miejsca w konkursie plastycznym „Inżynieria środowiska, czyli...”. Konkurs zorganizowało koło naukowe inżynierii środowiska płockiej Filii Politechniki Warszawskiej.
Do zaprezentowania swoich plastycznych projekcji studenci zaprosili uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych już po raz piąty. Konkurs to okazja do rozwijania zainteresowania zagadnieniami z zakresu inżynierii środowiska. Uczestnicy przygotowywali dowolną techniką prace w formie plakatu, dającego odpowiedź na pytanie: Co oznacza pojęcie inżynieria środowiska?
Przy ocenianiu plakatów były brane pod uwagę poprawność merytoryczna i walory artystyczne. Sierpeckie liceum reprezentowały uczennice Beaty Zdrojewskiej: Klaudia Ciemiecka i Adrianna Kluska z klasy II b. Laureatką I miejsca została Klaudia Ciemiecka. Nagrody i dyplomy zostały wręczone w Światowym Dniu Ochrony Środowiska Naturalnego.

rad
fot. LO Sierpc

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Tygodnik Płocki




Reklama
Najnowsze wiadomości