Uczennica klasy II b Liceum Ogólnokształcącego im. mjra H. Sucharskiego, Klaudia Ciemiecka, została laureatką I miejsca w konkursie plastycznym „Inżynieria środowiska, czyli...”. Konkurs zorganizowało koło naukowe inżynierii środowiska płockiej Filii Politechniki Warszawskiej.
Do zaprezentowania swoich plastycznych projekcji studenci zaprosili uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych już po raz piąty. Konkurs to okazja do rozwijania zainteresowania zagadnieniami z zakresu inżynierii środowiska. Uczestnicy przygotowywali dowolną techniką prace w formie plakatu, dającego odpowiedź na pytanie: Co oznacza pojęcie inżynieria środowiska?
Przy ocenianiu plakatów były brane pod uwagę poprawność merytoryczna i walory artystyczne. Sierpeckie liceum reprezentowały uczennice Beaty Zdrojewskiej: Klaudia Ciemiecka i Adrianna Kluska z klasy II b. Laureatką I miejsca została Klaudia Ciemiecka. Nagrody i dyplomy zostały wręczone w Światowym Dniu Ochrony Środowiska Naturalnego.
rad fot. LO Sierpc
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze