Najpopularniejszy dzielnicowy

W ubiegłym tygodniu w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu odbyło się ogłoszenie wyników przeprowadzonego w styczniu tego roku konkursu na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2017”.
W spotkaniu udział wzięli komendant powiatowy policji w Sierpcu mł. insp. Mariusz Kryszkowski, I zastępca komendanta powiatowego policji w Sierpcu mł. insp. Krzysztof Witkowski, zastępca naczelnika Wydziału Prewencji st. asp. Jarosław Tomaszewski, kierownicy posterunków policji, a także dzielnicowi biorący udział w konkursie.
Zastępca naczelnika Wydziału Prewencji st. asp. Jarosław Tomaszewski przedstawił sprawozdanie z przeprowadzonego konkursu na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2017”. – Największą liczbę zebranych głosów, a tym samym tytuł „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2017” otrzymał sierżant sztabowy Paweł Kobuszewski z Posterunku Policji w Zawidzu, od niedawna realizujący swoje zadania jako dzielnicowy i służący swoją radą oraz pomocą mieszkańcom gminy Zawidz. Z rąk komendanta powiatowego policji w Sierpcu mł. insp. Mariusza Kryszkowskiego zwycięzca otrzymał okolicznościowy puchar ufundowany przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP w Sierpcu, rozkaz o wyróżnieniu, jak również gratulacje i podziękowania za kreowanie pozytywnego wizerunku policji wśród lokalnej społeczności. Gratulacje i podziękowania za dobrą służbę otrzymali również pozostali dzielnicowi realizujący swoje zadania na terenie całego powiatu sierpeckiego – informuje oficer prasowy sierpeckiej policji st. asp. Krzysztof Kosiorek.
Drugie miejsce w konkursie na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2017” zdobył mł. asp. Marcin Mendowski z Posterunku Policji w Rościszewie, obsługujący teren gminy Rościszewo, natomiast trzecie miejsce przypadło asp. szt. Wiesławowi Stępkowskiemu z Posterunku Policji w Gozdowie, obsługującemu teren gminy Mochowo.

(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Dla rozśpiewanych uczniów z Zawidza

Trójka uczniów reprezentowała Zespół Szkół Samorządowych w Zawidzu na tegorocznym Konkursie Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej …