Najnowsze informacje

Złote gody w Drobinie

13 par świętowało w Drobinie jubileusz 50-lecia małżeństwa. Tradycyjnie takie uroczystości są okazją do wspomnień, wzruszeń i serdecznych podziękowań.
W Urzędzie Miasta i Gminy z jubilatami spotkał się burmistrz Andrzej Samoraj. To on wręczył im medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie” nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Były też dyplomy i kwiaty. W uroczystości wzięli również udział księża drobińskiej parafii – proboszcz ks. Andrzej Kucharczyk oraz wikary ks. Tomasz Lemański, a także zastępca kierownika USC, Izabela Jankowska.
Medale odebrali Anna i Antoni Bauszewscy, Irena i Eugeniusz Chabowscy, Bożena i Jan Grzybowscy, Zofia i Tadeusz Grzybowscy, Jadwiga i Jan Kraśniewscy, Marianna i Stanisław Marchlewscy, Halina i Wacław Olęccy, Maria i Tadeusz Rakowscy, Barbara i Jan Staniszewscy, Danuta i Zenon Sędziccy, Henryka i Grzegorz Wiśniewscy, Michalina i Zdzisław Wiśniewscy oraz Anna i Stanisław Włodarscy.
Po części oficjalnej jubilaci i goście zasiedli do wspólnego stołu. Mieli okazję podziwiać umiejętności wokalne Julii Żabowskiej oraz Weroniki Witkowskiej z Ogniska Muzycznego „Amabile”.

(gsz)

Zobacz kolejny artykuł

Urodzinowy Dzień Humoru i Satyry

Kilkaset osób z 30 zaprzyjaźnionych placówek bawiło się na jubileuszowym spotkaniu w Domu Pomocy Społecznej …

Sukces uczennicy z Drobina

Aleksandra Szmidt z Zespołu Szkół w Drobinie zajęła drugie miejsce w kategorii szkół podstawowych w …