Studniówkowe szaleństwo w Wyszogrodzie

Maturzyści z Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie swój wyjątkowy bal mają już za sobą. Jak przystało na studniówkę, szampańska zabawa w rytmach muzyki trwała do białego rana.
Studniówka to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego człowieka.
To czas zabawy, ale również moment, który przypomina o nadchodzącym egzaminie dojrzałości.
Podczas części oficjalnej gości oraz maturzystów powitała dyrektor szkoły Joanna Misiakowska, która przypomniała im o wyjątkowym charakterze tego wydarzenia. Nie zabrakło również okolicznościowych przemówień zaproszonych gości. Wśród nich znalazł się m.in. starosta płocki Mariusz Bieniek, który życzył młodzieży udanej zabawy oraz osiągnięcia doskonałych wyników podczas nadchodzących matur.
Studniówka to także doskonały moment na podziękowania. Uczniowie przekazali je dyrekcji, wychowawcom oraz rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie uroczystości.
Po części oficjalnej przyszedł czas na zabawę. Tradycyjnie świętowanie rozpoczął dostojny polonez. Na parkiecie zameldowali się uczniowie dwóch klas liceum oraz trzech klas technikum. Młodzież bawiła się w rytm hitów disco z lat 90. oraz utworów współczesnych. Studniówkowa zabawa trwała do białego rana.

(ek)
fot. Ze zbiorów ZS im. J. Śniadeckiego w Wyszogrodzie

Zobacz kolejny artykuł

Kto doi krowy? Roboty!

Rolnictwo to bardzo szybko rozwijająca się dziedzina gospodarki. Jednak wielu z nas nie ma pojęcia …