Radiowa kuchnia

Do Gminnej Biblioteki Publicznej w Bulkowie przyjechał znany dziennikarz i „głos” Programu I Polskiego Radia, Roman Czejarek. Gość opowiadał o radiowej kuchni, ale nie tylko.
Roman Czejarek oprócz tego, że jest dziennikarzem radiowej „Jedynki”, to także prezenter, konferansjer, publicysta, autor książek i zapalony podróżnik. Do Bulkowa przyjechał na spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Gość uczestnikom spotkania uchylił rąbka radiowych tajemnic, podzielił się spostrzeżeniami na temat fenomenu audycji „Lato z Radiem”, współpracy z gwiazdami, prowadzeniu programów na żywo, a także przytoczył zabawne sytuacje i anegdoty ze swojego życia i pracy. Wszyscy zainteresowani mogli się także zapoznać z jego książkami.
Kolejnym punktem spotkania były życzenia złożone przez wójta Bulkowa, Gabriela Graczyka, który każdą z obecnych na sali pań obdarował czerwoną różą. A na zakończenie wszyscy spotkali się na słodkim poczęstunku.

(gsz)

Zobacz kolejny artykuł

Flis z Liszyna otworzył sezon

Stowarzyszenie Wodniaków gminy Słupno „Flis” po raz 11 uroczyście świętowało otwarcie sezonu wodniackiego na przystani …