Futbolowe zmagania w Staroźrebach

W Staroźrebach odbyły się dwa halowe turnieje dla młodych futbolistów, w których stawką był puchar wójta gminy.
Pierwsi o puchar wójta Józefa Stradomskiego walczyli piłkarze z rocznika 2003. W sportowe szranki stanęło 10 ekip. Najlepsza okazała się drużyna gospodarzy, czyli Świtu Staroźreby. W wielkim finale pokonała 2: 1 zespół Spójni Mała Wieś. Trzecie miejsce zajęła ekipa Sparty Mochowo.
Za najlepszego bramkarza turnieju uznano Mateusza Marciszewskiego z Mazura Gostynin, a za zawodnika Marcina Kądrackiego ze Świtu. Królem strzelców z dorobkiem 12 goli został Mateusz Łaszewski ze Spójni.
Także 10 zespołów walczyło o puchar wójta w turnieju futbolistów z rocznika 2004. W tym przypadku kwestia pierwszego miejsca rozstrzygnęła się pomiędzy zespołami Amatora Maszewo. W finale 2: 1 pierwsza drużyna Amatora pokonała drugą. Trzecią lokatę zajął Świt Staroźreby.
Nagrody indywidualne otrzymali Krystian Ryziński ze Świtu dla najlepszego bramkarza, Mateusz Dybiec z Delty Słupno dla najlepszego zawodnika i zdobywca sześciu bramek Damian Tomczyk z Amatora I dla króla strzelców.