Najnowsze informacje

Diamentowe i złote gody w Bulkowie

Były medale, kwiaty i serdeczne życzenia. A wszystko z okazji diamentowych i złotych godów, które świętowano w Bulkowie.
Wspólne przeżycie 60. czy 50. lat to bez wątpienia powód do świętowania. W Bulkowie życzenia dostojnym jubilatom składali m.in. w imieniu wojewody mazowieckiego Marlena Mazurska, szefowa płockiej delegatury urzędu wojewódzkiego, wójt Gabriel Graczyk, przewodniczący Rady Gminy Andrzej Krokowski, kierownik USC Robert Wiśniewski. Wójt wręczył jubilatom medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie” przyznane przez prezydenta RP. Wszystkie pary otrzymały listy gratulacyjne, pamiątkowe księgi oraz kwiaty. A po części oficjalnej była okazja do mniej formalnych rozmów przy stole zastawionym słodkościami.
Diamentowe gody świętowali Daniela i Zygmunt Szparadowscy oraz Barbara i Antoni Zimoscy. Natomiast 50-lecie małżeństwa obchodzili Józefa i Wacław Pietrzak, Sabina i Janusz Ziębińscy, Danuta i Kazimierz Marcinkowscy, Zofia i Eugeniusz Damaziak, Alina i Zygmunt Stasiak, Elżbieta i Mieczysław Bandych, Zofia i Janusz Ciarka, Zofia i Stanisław Wierzchowscy, Barbara i Józef Kruk, Elżbieta i Stanisław Kozak, Krystyna i Ludwik Grabarczyk. Nieobecni byli Maria i Jan Woźniak.

(gsz)

Zobacz kolejny artykuł

Samorządowe regaty w Nowym Duninowie

Jeśli mamy lipiec, to pora na tradycyjne regaty żeglarskie w Nowym Duninowie. To regaty samorządowe, …

400 studentów i wszyscy zdali

Mają konta na Facebooku, tańczą w kręgu, nie opuszczają zajęć, pomysłowością i energią nie raz …