Sposoby na wygraną w Lotto

Lotto uznawane jest nie tylko jako świetny sposób na dostarczenie niezapomnianych emocji – to przede wszystkim realna szansa na wzbogacenie się. Zwolennicy gry w lotto uparcie wierz w swoje powodzenie w grze – i rzeczywiście, co jakiś czas zdobywają mniejsze lub większe wygrane. Sceptycy wskazują natomiast na niskie prawdopodobieństwo zdobycia głównej wygranej. I jednych, i drugich z pewnością zainteresują ciekaw sposoby na zwiększenie szansy na wygraną w lotto. Oto one.

Gra systemowa

Słyszysz: „system Lotto”, myślisz – drogie, dostępne do kupienia w Internecie, rzekomo skuteczne sposoby typowania numerów Lotto. I rzeczywiście – w taki sposób określane są żerujące na naiwności graczy nieskuteczne metody typowania liczb w lotto. Nie należy mylić ich jednak z grą systemową – gdyż jest to rozwiązanie skuteczne, dopuszczalne przez format wielu loterii światowego i polskiego lotto. Przedstawmy istotę gry systemowej na przykładzie Dużego Lotka: podstawowy format gry zakłada skreślenie 6 numerów lotto z puli 49 liczb. Każda szóstka liczb tworzy jeden zakład. W grze systemowej możesz skreślić do 12 liczb, a system lotto utworzy z nich wszystkie możliwe, sześcioliczbowe kombinacje. Przy typowaniu 12 liczb, powstanie aż 924 zakładów. Oczywiste jest, że gra wysoką liczba zakładów zwiększa prawdopodobieństwo wygranej. Ale to nie koniec korzyści – jeśli na kuponie znajdzie się mnóstwo zakładów skomponowanych z ograniczonej ilości liczb, wiele zakładów będzie podobnych. Trafiając wygraną wyższego stopnia, zdobędziesz jednocześnie wiele wygranych niższego stopnia – dzięki temu wygrasz jeszcze więcej.

Pozostaje jedynie kwestia sfinansowania zakupu tak dużej ilości zakładów. Jest na to sprytny sposób – syndykat lotto.

Gra grupowa w lotto

Gra grupowa w lotto, czyli syndykat lotto daje możliwość zakupu bardzo dużej ilości zakładów – i to nie tylko w ramach gry systemowej, ale po prostu wtedy, gdy chcesz samodzielnie wytypować wiele kombinacji liczb. Syndykat polega na tym, że kilku graczy lotto wspólnie finansuje zakup zakładów lotto, a wygrana zostanie podzielona proporcjonalnie między graczy.

Takie rozwiązanie można realizować w ramach partnerskiej umowy między graczami, którzy po prostu wspólnie udają się do kolektury. Można także skorzystać ze zorganizowanego syndykatu lotto, bardzo często dostępnego w opcji gry w lotto online. Dzięki grze grupowej w lotto nie musisz ograniczać się do gry małą liczbą zakładów. W historii zwycięzców lotto nie brakuje szczęśliwych zakończeń związanych z grą syndykatową – przykładem jest wspólna gra 15 mieszkańców niewielkiej francuskiej wioski, którzy wygrali sumę 83 milionów funtów.

Po prostu graj!

Sposobów na zwiększenie szans na wygraną w lotto jest kilka – ale przede wszystkim trzeba regularnie grać w lotto. Jeśli męczą Cię częste wizyty w kolekturze lotto i nie masz czasu stać w kolejce do kolektury – skorzystaj z niezwykle wygodnej i mało czasochłonnej opcji gry w lotto przez Internet. Dzięki temu zagrasz w lotto zawsze wtedy, gdy będziesz mieć na to ochotę – i to bez wychodzenia z domu; dodatkowo zyskasz dostęp do znanych na całym świecie loterii Lotto.

Zobacz kolejny artykuł

Fotowoltaika – sprawność w pochmurne dni

Fotowoltaika to prężnie rozwijająca się technologia, korzystająca z zasobów energii odnawialnej – promieniowania słonecznego. Z …