Prezent na święta dla brata – prawdziwe perełki!

Z braćmi nie ma lekko. Jak jest starszy i silniejszy, to nieraz postawi Cię do pionu, ochrzani, a fikanie zawsze skończy się płaczem. Z kolei młodszy, nastoletni braciszek może czasem walnąć taką głupotę, że nie wiadomo, czy donosić rodzicom, czy spróbować przemówić mu do rozsądku. A jak bracia są w zbliżonym wieku to wiadomo, rywalizacja. Kłótnie, bójki i nieustanna walka o to, kto wyżej skoczy, kto głośniej krzyknie, kto szybciej pobiegnie i mocniej kopnie. Ale więź między braćmi jest czymś absolutnie wyjątkowym, nawet jeśli tego nie widać. I teraz tak. Zbliżają się święta, wiesz, że będzie super, że spędzisz z bratem więcej czasu niż zwykle i będziecie się doskonale bawić. Masz świadomość, że dostaniesz od niego coś ekstra pod choinkę. Z kolei nie masz pomysłu na to, jak się odwdzięczysz. Niczym się nie przejmuj. Zawodowcy z MyGiftDNA nadchodzą z pomocą! W tym artykule znajdziesz swój prezent na święta dla brata.

Zaczynamy od wyjątkowej ozdoby, która będzie świetnie wyglądać w mieszkaniu brata i wywoła niejeden uśmiech na jego twarzy. Musisz tylko pomyśleć nad słowami, które najbardziej do niego pasują. No cóż, fajne prezenty wymagają zaangażowania. Brat – obraz z Twoich słów to rewelacyjny upominek, który zrobi na nim wrażenie. Jak wybrać słowa? A to już zależy od Ciebie. Możesz komplementować i wybrać słowa takie jak “najlepszy”, “kochany”, “pomocny”, a możesz wybrać też nazwisko ulubionego piłkarza brata, nazwę ulubionego zespołu albo rodzaj ulubionej pizzy. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Z wybranych przez Ciebie słów graficy z MyGiftDNA stworzą oryginalny prezent na święta dla brata. Radość gwarantowana. Zerknij też na inne chmury słów na stronie sklepu.

Teraz Ned Stark z “Gry o tron” mógłby spokojnie wypowiedzieć swoje słynne słowa o tym, że idzie zima. Ewidentnie każdy czuje, że to już wisi w powietrzu. Co prawda nie maszeruje do nas armia nieumarłych, ale i tak nie wygląda to dobrze. Twój brat jest największym fanem świata Westeros? Mógłby z pamięci wyrecytować przysięgę Nocnej Straży? Ciągle opowiada o ciekawostkach dotyczących nowego sezonu serialu? Mamy coś dla niego! Dinner is coming – deska do krojenia z grawerem to idealny prezent na święta dla brata. Teraz nawet przy gotowaniu będzie miał coś związanego ze swoim ulubionym serialem. A więcej super desek do krojenia znajdziesz oczywiście w MyGiftDNA.

Gdyby na ziemi wylądowali obcy i chcieli się dowiedzieć, o co chodzi z optymistą i pesymistą, pewnie próbowalibyśmy to tłumaczyć na przykładzie szklanki do połowy pustej bądź pełnej. Wiadomo, dla optymisty zawsze jeszcze coś tam jest, a pesymista już płacze, że niewiele zostało. Ale są sytuacje, kiedy każdy może trochę posmutnieć. Na przykład wtedy, gdy szklanka z ulubionym piwkiem staje się w połowie pusta. W takim wypadku nie można poddać się czarnym myślom. W końcu wystarczy dolać, prawda? I tę właśnie prostą prawdę niesie kolejny prezent na święta dla brata. W połowie pusta – grawerowana szklanka do piwa na pewno bardzo mu się spodoba. Jesteśmy przekonani, że taki upominek zostanie przetestowany od razu w święta. Warto również obejrzeć inne szklanki do piwa w MyGiftDNA.

Twój brat to najlepszy kierowca, jakiego znasz? Ciężko pojąć, dlaczego jeszcze nie zrobił kariery jako rajdowiec. A może to wszystko dopiero przed nim? Potem sława, blask fleszy, okładki gazet. No właśnie, skoro o tym mowa, to zdradzimy Ci sekret, że w MyGiftDNA są tak fajne prezenty, jak okładka “Top Racer”, która z pewnością ucieszy Twojego brata. Dzięki niej poczuje się jak prawdziwy mistrz kierownicy i będzie mógł się już trochę przygotować na nadchodzące sukcesy. Poza tym pokażesz, że doceniasz jego pasję i umiejętności. A to jest zawsze miłe dla każdego. Wśród obramowanych okładek w sklepie MyGiftDNA znajdziesz coś dla całej rodziny. Wystarczy zajrzeć na stronę!

Na koniec upominek, który ucieszy każdego miłośnika survivalu, przygód w dżungli i filmu “Rambo”. Ale spokojnie, spodoba się też mniej ekstremalnym poszukiwaczom przygód, którzy zamiast szkoły przetrwania w Puszczy Amazońskiej wybiorą raczej rybki nad Wisłą albo na Mazurach. Grzybobranie też wchodzi w grę. Poza tym ten upominek przyda się również w wielu innych sytuacjach. Rambo – nóż myśliwski 30 cm to oryginalny i bardzo praktyczny prezent na święta dla brata. Taki personalizowany gadżet umili wszelkie plenerowe rozrywki i sprawi, że łatwiej będzie poradzić sobie z wieloma zadaniami w trakcie kolejnych przygód. Jeśli w Twoim otoczeniu masz niejednego Beara Gryllsa, obejrzyj wszystkie noże myśliwskie w MyGiftDNA.

Wydaje nam się, że brat będzie zadowolony. Żeby mieć stuprocentową pewność, że wybrałeś najlepszą opcję z możliwych, rzuć okiem na wszystkie prezenty na święta, które czekają w sklepie MyGiftDNA.

Zobacz kolejny artykuł

Zdobądź Fundusze Europejskie