Pożyczka pozabankowa bez kosztów dodatkowych – jak to możliwe?

Pożyczki pozabankowe pozwalają na szybkie otrzymanie środków finansowych w pożądanej wysokości i przy tym klient nie musi spełniać wyśrubowanych kryteriów właściwych dla kredytów bankowych. Za wygodę w pożyczaniu pieniędzy zwykle trzeba jednak zapłacić, ale nie zawsze będą to horrendalnie wysokie koszty. Czasem pożyczkobiorca nie zapłaci ani grosza.

Pożyczki za darmo (Zobacz na: https://ocenbank.pl/)

Firmy pożyczkowe trudno nazwać instytucjami charytatywnymi, ale w rzeczywistości udzielają one pożyczek za darmo. Bez opłat dodatkowych, klient oddaje do firmy pożyczkowej dokładnie taką samą kwotę pożyczki, jaką otrzymał. To propozycja właściwa dla takich firm jak:

  • Filarum,
  • Lendon,
  • Vivus,
  • Moneyman i innych.

Właściciele firm pożyczkowych organizują takie promocje dla przyciągnięcia uwagi nowych klientów. Ci zaś mają szansę na przetestowanie bezpłatnie oferty pożyczkowej i sprawdzenie, czy jest ona dla nich korzystna. Nie ponoszą kosztów odsetek i kosztów dodatkowych, o ile spłacą zaciągniętą pożyczkę w terminie wskazanym w umowie pożyczkowej. Jego przekroczenie skutkuje możliwością naliczenia im kosztów odsetkowych i pozaodsetkowych.

Dla kogo darmowe pożyczki?

Oferta pierwszych pożyczek bezpłatnych przeznaczona jest dla ograniczonej grupy klientów. Skorzystać z niej mogą wyłącznie te osoby, które nigdy wcześniej nie zaciągały w danej firmie pożyczkowej żadnego zobowiązania. Muszą przy tym spełnić właściwe dla pożyczkodawcy warunki zostania pożyczkobiorcą, tj. warunek wieku, obywatelstwa polskiego, posiadania konta w polskim banku i innych wymogów. Obowiązkowo przechodzą też proces weryfikacji zdolności kredytowej oraz wiarygodności jako pożyczkobiorca. Jeśli przebiegną one pomyślnie, można już udzielić danemu klientowi w formie bezgotówkowej pożyczki pozabankowej.

Pożyczkobiorca musi pamiętać o konieczności spłaty pożyczki w terminie wskazanym umową. Najlepiej spłacić ją dzień wcześniej, aby mieć pewność, że pieniądze wpłyną w odpowiednim terminie na konto firmy pożyczkowej i nie powstanie zaległość, która mogłaby skutkować naliczeniem opłat karnych i odsetek od zobowiązania pożyczkowego. Więcej na stronie https://www.hoope.io

Zobacz kolejny artykuł

Dlaczego warto posiadać ważne OC?

OC, czyli ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych to obowiązkowe zobowiązanie każdego kierowcy. Nie wszyscy …