Najlepsze chłodziarki Samsung

Samsung jest południowokoreańskim producentem wielu rodzajów sprzętów AGD i RTV, a także robiących furorę na rynku smartfonów. Na szczególną uwagę zasługują również lodówki – sprawiają wrażenie bardzo ekskluzywnych, prezentują się niesamowicie, a co najważniejsze, mają szereg innowacyjnych funkcji, które ułatwiają życie użytkownikom. Zobacz, z którymi modelami warto się zapozna.

Samsung RS7768FHCBCchłodziarka na miarę naszych czasów

Wybór lodówki należy dostosować przede wszystkim do potrzeb swoich lub swojej rodziny, a także wymiarów swojej kuchni. Czasem warto jednak zrobić na wymarzoną lodówkę więcej miejsca – jednym z adekwatnych modeli niewątpliwie jest proponowana przez Samsung RS7768FHCBC. To bardzo elegancka, czarna lodówka o wysokości niemal 179 cm i szerokości 91 cm. Będzie idealnym rozwiązaniem dla dużych rodzin z dziećmi – pomieści aż 360 l w części chłodzącej oraz 185 l w zamrażarce.

Za minus tego modelu zdecydowanie uznać można cenę, która sięga niemalże 5000 złotych. Z drugiej strony, Samsung RS7768FHCBC to chłodziarka klasy A++, co pozwala na zaoszczędzenie w ciągu roku naprawdę dużej sumy pieniędzy – inwestycja w ten sprzęt powinna zwróci

się po kilku latach. Cicha praca urządzenia, niski pobór energii czy szereg przydatnych funkcji, takich jak system No Frost, technologia podwójnego chłodzenia, oraz LEDowy wyświetlacz wskazujący temperaturę i poziom zużycia filtra czynią to urządzenie naprawdę wysoce funkcjonalnym.

Samsung RB41J7839S4 – uznanie klientów

Model cieszy się powodzeniem wśród klientów, od kiedy tylko wprowadzono go na rynek. Tę pralkę o standardowej szerokości i głębokości wyróżnia jednak wysokość – to ponad dwumetrowy sprzęt. Jest nieco tańsza niż Samsung RS7768FHCBC, ale ma też zdecydowanie, bo o ponad 100 l, mniejszą pojemność chłodziarki i zamrażarki. Ta lodówka to opcja, która sprawdzi się w każdej kuchni – jest bardzo elegancka, wyposażona w szereg przydatnych funkcji. Jedną z nich jest system Chef Zone, dzięki któremu mięso oraz ryby przechowywane w szufladzie lodówki na dłużej zachowają świeżość i smak. Oprócz tego, tak samo jak w przypadku modelu Samsung RS7768FHCBC, mamy do czynienia z pełnym, czyli obejmującym zarówno chłodziarkę, jak i zamrażarkę, systemem No Frost. To zawsze dobra opcja, która pozwala użytkownikowi zaoszczędzić czas – większość nowych lodówek Samsunga jest w nią wyposażona.

O czym pamięta?

Zdecydowanie więcej modeli proponowanych przez markę Samsung zasługuje na polecenie i uwagę – przedstawione powyżej wyróżniają się jednak w sposób szczególny – Samsung RS7768FHCBC ma nietuzinkowe wymiary i imponuje funkcjonalnością, natomiast RB41J7839S4 to jeden z najczęściej wybieranych przez klientów modeli lodówek Samsunga. Idealna chłodziarka lub chłodziarko-zamrażarka powinna być jednak zawsze dobierana do indywidualnych potrzeb oraz możliwości metrażowych kuchni, dlatego przed wyborem spisz na kartce swoje oczekiwania względem tego sprzętu, a następnie znajdź taki, który najlepiej je spełni.

Zobacz kolejny artykuł

Jak prawidłowo prać koce? Poradnik

Okres jesienno-zimowy to czas, kiedy sporą część dnia spędzamy w domowym zaciszu. Dla wielu osób …