Kosz na śmieci BO Touch Bin – Brabantia znowu zaskakuje!

Bo Touch Bin od Brabantii

Konieczność sortowania odpadów nastręcza wielu problemów natury praktycznej i estetycznej. Przestrzeń wymagana do tej czynności jest często znacznie większa niż ta, którą dysponujemy. Perfekcyjne wyjście z tej sytuacji stanowi dopasowanie pojemników na śmieci do naszego wnętrza. Na tego rodzaju potrzeby odpowiedziała firma Brabantia poprzez stworzenie fenomenalnych serii pojemników na odpady. Jedną z nich jest Brabantia Bo Touch Bin. Jej geniusz polega na perfekcyjnym wkomponowaniu pojemników na odpady w przestrzeń życiową w taki sposób, że stają się one niezauważalne.

Marka Brabantia

Historia działalności firmy Brabantia sięga aż pierwszej połowy XX wieku. Powstała ona jako biznes rodzinny i rozwinęła się w sposób globalny, stając się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku. Akcesoria domowe do kuchni i łazienek cechują się innowacyjnością i oryginalnym designem. Będąc pewnym jakości wykonania swoich dział Brabantia oferuje na swoje produkty wieloletnie gwarancje. Aktualnie ten niekwestionowany lider wykorzystuje do swojej działalności nowoczesne metody, najlepsze dostępne materiały i technologie oraz swoje niemal stuletnie doświadczenie.

Nietuzinkowy styl

To, co odróżnia świeżą serię Bo Touch Bin Brabantia innych pojemników na śmieci to jej wygląd. Pojemniki Touch Bin zostały wykonane w taki sposób, aby swoim wyglądem przypominały sekretarzyk. Innymi słowy pojemniki na śmieci stają się meblami wkomponowanymi w wystrój naszego wnętrza co potwierdza galeria z aranżacjami https://koszenasmieci.pl/.

Każdy pojemnik z serii Bo Touch Bin stoi na czterech wysokich nóżkach. Produkty te dostępne są w ośmiu różnorodnych wariantach kolorystycznych, na przykład w barwie pudrowego różu, czarnej bądź ekskluzywnej czerwieni czy złocie. Dzięki temu każdy klient z pewnością znajdzie coś dla specjalnie siebie.

Genialne wykonanie tej serii sprawia, że pojemniki nie będą zawadzały nawet stojąc na samym środku pokoju. Można je również wyeksponować jako oryginalny element naszej aranżacji. Wszystko zależy od indywidualnego pomysłu na wygląd naszego wnętrza. Elegancki outfit pojemników sprawia dodatkowo, że nadają się one nie tylko do domów i mieszkań. Stanowią także świetne elementy wyposażenia biur, hoteli, restauracji a nawet przestrzeni publicznych.

Niezwykła funkcjonalność

Jak już wcześniej zostało wspomniane, współcześnie bardzo istotne jest sortowanie odpadów, gdyż wszystkie surowce wtórne poddawane są recyklingowi. Brabantia Bo Touch Bin umożliwia oddzielanie od siebie różnego rodzaju śmieci poprzez umieszczanie ich w osobnych pojemnikach. Wybierając Bo Touch decydujemy się na pojemnik z dwoma lub trzema komorami. W nich znajdują się wewnętrzne kosze na różne rodzaje odpadów. Całość została ponadto zaprojektowana w taki sposób, aby dbanie o jej czystość było jak najłatwiejsze.

Najwyższa jakość

Seria Bo Touch to produkty, których projekty rodzą się w Holandii a wdrażane w życie są w specjalnej fabryce Brabantia w Belgii. Tworzone są one na bazie biodegradowalnych materiałów. Brabantia zapewnia pełen serwis oraz 10-letnią gwarancję dla tej linii.

Jeśli kiedykolwiek nurtowało cię pytanie “czy można w estetyczny sposób segregować odpady?”, Brabantia Bo Touch Bin jest twoją odpowiedzią. Pomaga bowiem nie tylko dbać o środowisko naturalne i czystość naszego mieszkania, ale także stanowi wyjątkowy i elegancki element dekoracyjny.

Zobacz kolejny artykuł

Wybrano najlepszych na Mazowszu!

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja współfinansowana …

Gadżety reklamowe na targi – trendy i specyfika

Targi branżowe to jedna z najlepszych szansę na skuteczną promocję firmy – zwłaszcza wśród klientów …