Jak wysłać paczkę kurierską i zaoszczędzić na jej nadaniu?

Początek nowego roku kojarzy się nam m.in z sezonowymi wyprzedażami. Sklepy kuszą promocjami, a my staramy się uzupełnić braki w garderobie, kupując prawdziwe perełki w okazjonalnych cenach. To dobry moment, by przejrzeć swoją szafę i jednoznacznie określić, czy dana rzecz się na przyda, czy wręcz przeciwnie – nie będzie nam już potrzebna. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zaoszczędzić, sprzedając ubrania z których już nie korzystamy na różnego rodzaju aukcjach czy serwisach ogłoszeniowych.

 

Paczkę kurierską możemy wysłać kupującemu nie tracąc przy tym wszystkich oszczędności. Możemy zrobić to szybko, tanio i bezpiecznie. Jeśli zajrzysz do swojej szafy, komody czy garderoby, to okaże się, że jest tam przynajmniej kilka ubrań, których już nigdy nie włożysz. Może się nawet okazać, że tych rzeczy jest kilkanaście albo kilkadziesiąt. Na szczęście Internet otwiera przed Tobą ogromne możliwości. Liczne portale ogłoszeniowe czy serwisy aukcyjne umożliwiają sprzedaż artykułów, które są nam zbędne i z których nie będziemy już korzystać. W ten sposób można odzyskać część pieniędzy, które na nie kiedyś wydaliśmy. Ubrania można sprzedawać bez konieczności wychodzenia z domu. Gdy zostaną zakupione, wystarczy po prostu zamówić kuriera, zapakować je i przekazać paczkę kurierską do wysyłki.

 

Jak wysłać paczkę kurierską?

Wysyłka paczki kurierskiej z domu jest banalnie prosta. Wystarczy skorzystać z możliwości serwisu Furgonetka.pl. To broker kurierski, który współpracuje z wieloma firmami kurierskimi i udostępnia ich usługi po niższych, konkurencyjnych cenach. W swojej ofercie ma aż 10 najpopularniejszych firm kurierskich do wyboru. Są to DHL, DPD, UPS, FedEx, InPost, Poczta Polska, GLS, GEIS i Paczka w Ruchu. Nie musisz podpisywać żadnych umów, aby z niego skorzystać. Wystarczy, że założysz darmowe konto w serwisie i już będziesz mógł zamówić kuriera po odbiór paczki kurierskiej. Nadanie przesyłki jest bardzo intuicyjne i zajmie nie więcej niż 5 minut.

Dlaczego wysłanie paczki przez serwis Furgonetka jest opłacalne? Serwis zapewnia firmom kurierskim dużą i stałą liczbę zleceń, dzięki czemu może wynegocjować naprawdę korzystne stawki. Mogą być one nawet do 70% niższe od standardowych cen, oferowanych przez poszczególne firmy kurierskie.

Przejrzyj swoją szafę już dziś. Zobacz, co nadaje się do sprzedania, a później wystaw te rzeczy w Internecie i zarabiaj. Jeśli chcesz skorzystać z tanich usług kurierskich, wejdź na stronę https://furgonetka.pl/ i nadaj paczkę kurierską w kilka chwil.

 

Zobacz kolejny artykuł

Zdobądź Fundusze Europejskie