Forma bonusu bez depozytu w zakładach bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie w serwisach internetowych można obstawiać po rejestracji konta klienta u wybranego bukmachera. Później należy wpłacić depozyt, aby móc zawrzeć zakład. Jednak bywa, że nawet bez depozytu, niejako na zachętę, bukmacher udziela bonusu dla nowego klienta. Jakie warunki trzeba spełnić, aby móc go otrzymać?

Unikalna oferta

O ile w zakładach bukmacherskich standardem jest udostępnianie bonusu powitalnego przez bukmacherów, ale tylko po wpłaceniu depozytu, o tyle bonus bez depozytu jest rzadko spotykanym gratisem, który ma zachęcić klienta do założenia konta w danym serwisie umożliwiającym zawieranie zakładów.

To promocja powitalna, jaką zakłady bukmacherskie w Polsce stosują rzadko. Polega ona na tym, że graczowi udostępniane są środki bonusowe, ale bez konieczności dokonania pierwszej wpłaty na konto klienta. W rzeczy samej wystarczy zarejestrować konto u danego bukmachera, aby móc cieszyć się kwotą 20-30 złotych bonusu do dowolnego wykorzystania. Czasem skorzystanie z takiego bonusu bez depozytu możliwe jest tylko po wpisaniu specjalnego kodu promocyjnego, udostępnianego wybranym klientom.

Ograniczenia w stosowaniu

Błędem jest postrzeganie bonusu bez depozytu jako prezentu kwotowego od bukmachera dla nowego klienta. Nic podobnego. Bukmacher w ten sposób umożliwia graczowi obeznanie się z zakładami i wykonanie kilku zakładów testowo, bez narażania się na jakiekolwiek straty z własnej kieszeni. Przypomina to nieco konto demonstracyjne, na którym znajdują się wirtualne środki, jak np. podczas gry na międzynarodowym rynku walutowym forex. Z tym, że zarobione na zakładach pieniądze, przy obracaniu bonusową kwotą bez depozytu, będzie można w końcu wypłacić.

Nie można jednak zabrać i wypłacić od razu środki z takiej promocji. W wielu firmach bukmacherskich bonus bez depozytu podlega kilkukrotnym obrotom, aby móc go w końcu przelać na własne konto. Gracz musi więc kilka razy zawrzeć zakłady, a o ile okażą się one trafione, pieniądze znajdą się na jego koncie wraz z pierwszą wypłatą.

Jednym z bukmacherów w Polsce, który oferuje bonus bez depozytu, jest bukmacher LV BET. Pozwala on na przetestowanie serwisu bukmacherskiego bez angażowania własnych środków. Darmowy zakład u tego bukmachera wynosi równowartość 20 zł.

Pierwsze 20 zł bonusu bez depozytu klient uzyskuje, kiedy zarejestruje się na stronie LV BET i wyśle na adres mailowy bukmachera maila z tytułem „Bonus bez depozytu”. Wtedy otrzyma na konto równowartość 20 zł. Może go wykorzystać na pierwsze zakłady. Jeśli na dodatek złoży pierwszy depozyt na swoim koncie, będzie mógł odebrać atrakcyjny bonus powitalny do równowartości 1000 zł, który również podlega obrotowi i nie można go tak po prostu wypłacić. Zasila konto z pieniędzmi przeznaczanymi na zakłady zawierane za pośrednictwem serwisu bukmacherskiego.

 

Zobacz kolejny artykuł

Zdobądź Fundusze Europejskie