Elegancki narożnik do salonu

W każdym salonie powinien znaleźć się komfortowy narożnik lub wygodna sofa. Są to meble nie tylko reprezentatywne, ale przede wszystkim bardzo wygodne i praktyczne. Dla dużej rodziny najlepsze są narożniki złożone z większej ilości modułów (tzw. brył), które można dostawiać lub odejmować, zależnie od nastroju i potrzeb aranżacyjnych.

Duży wybór

Obecnie na rynku jest ogromny wybór wyżej wymienionych mebli. Narożniki często kupowane są do większych pomieszczeń, ze względu na swoje gabaryty. Większość z tych mebli charakteryzuje się przysadzistą bryłą i zajmuje w pomieszczeniu wiele miejsca. Jednak we wnętrzach o większym metrażu takie rozmiary są jak najbardziej wskazane. Możesz wybierać w wielości kolorów i rodzajów obicia, często są to tkaniny czy skóra połączone z kilku barw, a nawet można spotkać designerskie połączenie skóry z tkaniną. Dla wnętrz bardziej nowoczesnych jest to bardzo ciekawe i niebanalne rozwiązanie. W każdym dobrym sklepie znajdziesz unikalne meble o ciekawej formie i kolorystyce. Wystarczy zajrzeć na kilka stron internetowych z nowoczesnymi meblami, podobnych choćby do tej zeusmeble.pl i wybrać dla siebie najlepsze meble lub zestawy wypoczynkowe.

Różne funkcje

Wielokrotnie narożniki wyposażone są w różne funkcje. Możesz więc wybrać mebel z dodatkowym rozkładanym materacem (idealny do przenocowania gości), z FUNKCJA AUDIO (wbudowane w mebel głośniki i okablowanie) czy z praktycznym barkiem. Szczególnie dla młodszych FUNKCJA AUDIO będzie fantastycznym dodatkiem, za pomocą którego optymalnie odpoczną, słuchając ulubionej muzyki. Wielokrotnie też w zestawie są stoliki kawowe, które można przeznaczyć do pracy na laptopie lub posłużą jako miejsce na dekorację.

Różne aranżacje

Dzięki temu, że mebel jest rozłożysty i składa się z kilku tapicerowanych z każdej strony brył, można je ustawiać w różnych konfiguracjach – jako samodzielne elementy lub elementy konkretnej całości. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca dla wszystkich członków rodzinny, wybierz narożnik z pogłębionym siedziskiem, które posłuży do słodkiego leniuchowania z książką czy tabletem w ręku.

Watro zakupić mebel z podręcznym barkiem, do którego można schować różne drobne rzeczy, typu książki, płyty czy piloty od kina domowego. Na blacie można też ustawić lampkę, będącą świetnym dodatkowym źródłem światła podczas czytania lub oglądania telewizji.

Wygoda

Nie ma chyba mebli niewygodnych, szczególnie tych oferowanych przez renomowane marki. Maksymalnie pogłębione siedziska, mięciutkie oparcia przystosowujące się do ciała oraz dodatkowe poduchy, służące jak ozdoby i jako podpórki pod plecy czy głowę. Meble z FUNKCJĄ RELAKSU zapewniają słodkie chwile miłego leniuchowania, któremu sprzyja rozkładane siedzisko i wysuwany podnóżek oraz inne udogodnienia typowe dla danego modelu narożnika.

Dzięki meblom modułowym zawsze znajdziesz patent na swoje wnętrza. Urządzisz mieszkanie tak jak chcesz, zgodnie z potrzebami i wystrojem pomieszczenia. Możesz wybrać narożnik, który płynnie wpisze się w linie innych mebli lub zdecydować się na ciekawy kontrast, np. w kolorystyce czy bryle. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni i tego, jaki styl preferujesz.

Zobacz kolejny artykuł

Zdobądź Fundusze Europejskie