Strażacy też pomagają. Paczka dla rodziny

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gostyninie są w gronie tych, którzy chcą bezinteresownie pomagać innym. W okresie świątecznym obdarowali paczką jedną z potrzebujących rodzin z powiatu gostynińskiego.
Strażacy oraz pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gostyninie w okresie świątecznym po raz trzeci z kolei postanowili wesprzeć materialnie jedną z potrzebujących rodzin na terenie powiatu gostynińskiego.
Mł. bryg. Mariusz Ostrowski, zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Gostyninie oraz mł. bryg. Piotr Czerwiński, zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej wraz z przedstawicielami zmian służbowych przekazali jednej z rodzin mieszkających na terenie miasta i gminy Sanniki paczki z prezentami. Wybrana rodzina była wzruszona i bardzo zadowolona z prezentów.
W kolejnych latach strażacy planują kontynuację akcji na terenie pozostałych gmin powiatu gostynińskiego.

(eg)
fot. KP PSP Gostynin

Zobacz kolejny artykuł

Pamięci „Groźnego” i mieszkańców miasta

W grudniu, w stulecie odzyskania niepodległości, Gostynin uczcił swoich bohaterów. Rocznicowe uroczystości rozpoczęto pod tablicą …

Reder przewodniczącym rady

Andrzej Reder z PiS, były wieloletni dyrektor Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego, został przewodniczącym Rady Miasta Gostynina …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.