Piąte urodziny Football Academy

Pięć lat już za nimi – Football Academy Gostynin świętowała kolejną rocznicę swojej działalności. Był tort urodzinowy ze świeczkami oraz obietnice, że dadzą z siebie wszystko, aby osiągać sukcesy sportowe.
Swój jubileusz członkowie i sympatycy Football Academy Gostynin świętowali na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Podczas pikniku urodzinowego był czas na życzenia, dmuchanie świeczek na torcie i prezenty urodzinowe. Na najmłodszych piłkarzy i ich rodziców czekały też liczne niespodzianki, gry i zabawy.
Zaproszony na uroczystość burmistrz miasta Paweł Kalinowski pogratulował trenerom i młodym piłkarzom licznych sukcesów zdobytych podczas pięcioletniej działalności klubu. Życzył też kolejnych zwycięstw i pucharów.
Piknik był również okazją dla tych, którzy marzą o piłkarskiej karierze i chcieliby spróbować swoich sił w profesjonalnym klubie piłkarskim. Jednym z punktów imprezy był bezpłatny trening dla najmłodszych fanów piłki nożnej, począwszy od rocznika 2007.
Zainteresowani przynależnością do Football Academy Gostynin odsyłamy do strony:
http://www.footballacademy.pl/ lub na http://www.facebook.com/Football-Academy-Gostynin, albo też bezpośrednio u menadżera-trenera pod nr tel. 510-457-659. (eg)

Zobacz kolejny artykuł

Matejko na Zamku

Wyhaftowany nicią obraz Jana Matejki „Bitwa pod Wiedniem” zaprezentowano na Zamku Gostynińskim. Jest to największy …