Owczarki pogryzły mężczyznę

Ofiarą ataku dwóch owczarków niemieckich padł 27 marca 38-latek w Białotarsku koło Gostynina. Pogryziony przez psy mężczyzna trafił do szpitala. Policja prowadzi czynności dotyczące narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.
Do zdarzenia doszło 27 marca około godziny 12.30 w Białotarsku w gminie Gostynin. Dwa owczarki niemieckie zaatakowały 38-letniego mieszkańca gm. Baruchowo. Zgłoszenie wpłynęło z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego.
– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna chwilę przed atakiem leżał przy ogrodzeniu posesji, był pod silnym działaniem alkoholu. Teren posesji, na którym przebywały zwierzęta, ogrodzony był metalową siatką, którą psy prawdopodobnie rozerwały. Na miejsce przyjechał również właściciel posesji, który zamknął zwierzęta w pomieszczeniu – informowała o sprawie sierż. szt. Dorota Słomkowska z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie.
38-latek został przewieziony do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci prowadzą czynności w tej sprawie.
(eg)

Zobacz kolejny artykuł

Sport też jest dla ducha

Ponad 200 osób, w tym rodziny, wzięły udział w IX Rodzinnym Rajdzie Rowerowym im. św. …