Nagroda za osiągnięcia sportowe. Doceniony Flejszer

Gostynianin Łukasz Flejszer, trener rolkarzy, twórca UKS Zwoleń Team, otrzymał nagrodę za osiągnięcia sportowe. 3 tysiące zł, w uznaniu jego licznych zwycięstw w zawodach sportowych, przyznała mu Rada Miasta.
Mieszkaniec Gostynina Łukasz Flejszer został nagrodzony za wysokie osiągnięcia sportowe w dyscyplinie wrotkarstwa szybkiego, czyli rolkarstwa. Została ona przyznana za całokształt działalności sportowej, a w szczególności za osiągnięcia w roku 2018. Były to m.in. I miejsce w Torowych Mistrzostwach Polski w jeździe szybkiej na wrotkach w Dusznikach Zdroju na dystansie 500 m, 1500 m, 300 m; I miejsce w X Maratonie Sierpniowym im. L. Wałęsy w Gdańsku w randze Pucharu Polski; II miejsce w Międzynarodowym Trójboju w Skawinie: rolki, rower, bieg. Łukasz Flejszer jest też wielokrotnym zwycięzcą ogólnopolskich zawodów wrotkarstwa szybkiego.
Za swe dokonania otrzymał od miasta nagrodę finansową w wysokości 3 tys. zł. – Dzięki sportowcom miasto Gostynin staje się rozpoznawalne na mapie kraju. Ich wyniki nie przychodzą same. Najważniejsza jest ciężka i sumienna praca, a także czas poświęcony na wielogodzinne treningi. Uzyskane nagrody i wyróżniania mają zdopingować naszych mieszkańców do dalszej pracy – powiedział burmistrz Paweł Kalinowski.

  (eg)
fot. archiwum

Zobacz kolejny artykuł

Rodem z Ziemi Gostynińskiej

75 lat temu miała miejsce jedna z najsłynniejszych bitew świata – o Monte Cassino. Walczyli …