Najnowsze informacje

Małżonkowie rekordziści

Państwo Stanisława i Kazimierz Szarłatowie z Gostynina sakramentalne „tak” powiedzieli sobie 70 lat temu. Kamienną rocznicę obchodzili 25 lipca br., w otoczeniu bliskich oraz przedstawicieli miasta. Gratulowano im wierności przysiędze małżeńskiej.
Państwo Szarłatowie wychowali dwoje dzieci i doczekali się wnuków oraz prawnuków. Pan Kazimierz uczestniczył w II wojnie światowej, a obecnie jest kombatantem w stopniu starszego sierżanta. Brał udział w wielu uroczystościach patriotycznych na terenie miasta. Pani Stanisława przez 37 lat pracowała w Szpitalu w Zalesiu jako pielęgniarka. W Gostyninie państwo Szarłatowie są małżeństwem z najdłuższym stażem.
Z tej wyjątkowej okazji rekordowych małżonków odwiedził burmistrz Paweł Kalinowski wraz z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Marią Rendzikowską, aby złożyć życzenia dobrego zdrowia i pogratulować pięknej rocznicy ślubu. Jubilaci przyjęli też okolicznościowe dyplomy.

(eg)

Zobacz kolejny artykuł

Nagrody dla twórców kultury

Mirosława Pietrzak, Tadeusz Biniewicz i Stanisław Augustyniak otrzymali nagrody miasta Gostynina za zasługi dla kultury. …

Jubileusz Związku Niewidomych

Gostynińskie Koło Polskiego Związku Niewidomych obchodziło jubileusz półwiecza działalności. W Gostynińskim Centrum Edukacji spotkali się …