Najnowsze informacje

Dombrowski z brązem

W Katowicach odbyła się ważna impreza międzynarodowa i zarazem jedna z najbardziej prestiżowych imprez kulturystycznych w Europie – Diamond Cup. Wziął w niej udział również gostynianin Damian Dombrowski.
W zawodach w Katowicach uczestniczyło około 300 zawodników z 22 krajów europejskich. Damian wystartował w dwóch kategoriach: junior mens physique over 176 cm oraz mens physique up to 179 cm. Obydwie były bardzo mocno obsadzone, ale Damian doskonale dał sobie radę z konkurencją.
W kategorii juniorów Dombrowski zakończył swój występ na trzecim miejscu ze stratą jednego punktu do drugiej pozycji. Natomiast w seniorach, gdzie był jednym z najmłodszych zawodników, zakończył start na czwartym miejscu.
Sportowiec z Gostynina uważa, że odniósł ogromny sukces, ponieważ debiutował na scenie międzynarodowej. Teraz kończy swój sezon startowy i rozpoczyna przygotowania do kolejnych zawodów, które odbędą się już w 2018 r. A póki co sportowiec z Gostynina służy profesjonalną pomocą, gdy chodzi o poprawę kondycji fizycznej i formy.

(eg)

Zobacz kolejny artykuł

Kandydatka PSL na burmistrza Gostynina

Mariola Józwiak-Węclewska będzie kandydatką na Burmistrza Miasta Gostynina z ramienia PSL Porozumienie Społeczne. Podczas spotkania …

W poszukiwaniu korzeni

Rodzinne miasto swojego dziadka Nute (Nathana) Motyla odwiedził w lipcu Oded Szaron z Izraela wraz …