Najnowsze informacje

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Spotkanie z autorką
7 listopada (wtorek) o godz. 17.00 w Książnicy Płockiej (ul. Kościuszki 6) rozpocznie się spotkanie z Joanną Podsadecką, autorką książek „Dasz radę. Ostatnia rozmowa z ks. Janem Kaczkowskim” oraz „Sztuka czułości. Ks. Jan Kaczkowski o tym, co najważniejsze”.

Zaduszki TNP
8 listopada (środa) o godz. 18.00 w kaplicy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia (ul. Stary Rynek 14/18) rozpocznie się modlitwa za zmarłych członków TNP, którzy wnieśli istotny wkład w życie społeczne, gospodarcze i polityczne Płocka.

Koncert i wystawa
9 listopada (czwartek) o godz. 18.00 w Młodzieżowym Domu Kultury (ul. Tumska 9a) rozpocznie się koncert pt. „Zaduszki Poetyckie – wojenne dzieci”. Wystąpią Bogdan Rozumek (skrzypce) oraz dzieci z Grupy Teatralnej Spod Znaku Króla Maciusia (recytacje). Ponadto otwarcie wystawy malarstwa Danuty Muszyńskiej-Zamorskiej.

Konfrontacje historyczne
9 listopada (czwartek) o godz. 16.30 w Muzeum Mazowieckim (ul. Tumska 8) rozpocznie się spotkanie z cyklu Konfrontacje Historyczne poświęcone „Wielkiemu Październikowi”.

Spotkanie z poetą
9 listopada (czwartek) o godz. 17.00 w Książnicy Płockiej (ul. Kościuszki 6) odbędzie się spotkanie autorskie z Maciejem Woźniakiem związane z wydaniem jego książki poetyckiej „Obywatelstwo podwójnego kraju”.

Alterstacja Płocka
10 listopada (piątek) o godz. 19.00 w sali POKiS (ul. Tumska 9a) w ramach koncertu „Alterstacja Płocka” wystąpią The Wall, Vataha, G. A. D.

Płockie Dni Fantastyki
11–12 listopada (sobota – niedziela) w Szkole Podstawowej nr 22 (ul. Czwartaków 6) odbędą się Płockie Dni Fantastyki, czyli ogólnopolski konwent organizowany przez Płocki Klub Fantastyki Elgalh’ai.

Koncert w MDK-u
13 listopada (poniedziałek) o godz. 18.00 w Młodzieżowym Domu Kultury (ul. Tumska 9a) rozpocznie się koncert wychowanków i nauczycieli MDK-u z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

W NK Przedwiośnie
13 listopada (poniedziałek) o godz. 18.30 w NK Przedwiośnie (ul. Tumska 5a) z cyklu Spotkania Filmowe zobaczymy „Fantastyczną kobietę”.

BeeS

Zobacz kolejny artykuł

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Szalom na Szerokiej 26 czerwca (wtorek) o godz. 18.00 w Muzeum Żydów Mazowieckich (ul. Kwiatka …

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Twój Vincent W czwartek, 21 czerwca o godz. 13.00 i 18.00 kino Helios zaprasza na …