Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Turniej szachowy
28 grudnia (środa) o godz. 9.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Płocku (ul. Tumska 9a) odbędzie się Noworoczny Turniej Szachowy.
Kawa i papierosy
29 grudnia (czwartek) o godz. 18.00 Klub Filmowy „Kawa i Papierosy” zaprasza do Domu Darmstadt (Stary Rynek 8) na projekcję dwóch filmów: „Tlen” w reżyserii Iwana Wyrypajewa (2009 r.) oraz „Drżące trąby” wyreżyserowany przez Natalię Brożyńską (2010 r.). Bilety w cenie 5 zł.
Jasełka w galerii
29 grudnia (czwartek) o godz. 18.00 w Galerii Wisła (ul. Wyszogrodzka 144) odbędą się jasełka w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej w Dobrzykowie.
Sylwester w teatrze
31 grudnia (sobota) o godz. 20.00 Teatr Dramatyczny w Płocku (Nowy Rynek 11) zaprasza na premierowy spektakl sylwestrowy pt. „Kochankowie nie z tej ziemi”.
Sylwester z orkiestrą
31 grudnia (sobota) o godz. 18.00 i 21.00 w sali koncertowej Płockiej Orkiestry Symfonicznej odbędzie się koncert pt. „Sylwester z orkiestrą”. Wystąpią: Zbigniew Wodecki (wokal, skrzypce, trąbka), Renata Zarębska (wokal), Mariusz Dubrawski (piano), Mirosław Wiśniewski (gitara basowa) i Paweł Twardoch (perkusja).
Noc sylwestrowa w kinie
31 grudnia (sobota) o godz. 21.30 w Kinie Helios (ul. Wyszogrodzka 144) oraz o 21.45 w NovymKinie Przedwiośnie (ul. Tumska 5a) odbędą się sylwestrowe maratony filmowe. Będzie można zobaczyć takie filmy jak: „Sherlock Holmes 2” czy „Pokaż kotku, co masz w środku”.
Szopki krakowskie
Jeszcze do 8 stycznia w Domu Darmstadt (Stary Rynek 8) można oglądać wystawę pt. „Szopki krakowskie”. Eksponaty pochodzą ze zbiorów Muzeum Historycznego Miasta Krakowa.
Biennale w Książnicy
Do 14 stycznia w Książnicy Płockiej (ul. Kościuszki 6) można oglądać wystawę pokonkursową wieńczącą XVI Międzynarodowe Biennale Plakatu Fotograficznego w Płocku.
Rewolucja balonowa
14 stycznia (sobota) płocki oddział PTTK organizuje wyjazd na spektakl pt. „Rewolucja balonowa” do Teatru Powszechnego w Warszawie. Koszt wyjazdu 85 zł. Zapisy prowadzone są w siedzibie towarzystwa przy ul. Tumskiej 4 (odwach) lub pod nr tel. 24 262 26 00.    (mś)

Zobacz kolejny artykuł

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Animacje na Starówce We wtorek, 7 sierpnia na płockiej starówce odbędą się animacje dla dzieci. …

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

EXODUS Muzeum Mazowieckie w Płocku (ul. Tumska 8) zaprasza na wystawę Bogusława Lustyka EXODUS, której …