Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Koncert świąteczny
20 grudnia (wtorek) o godz. 17.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Płocku (ul. Tumska 9a) odbędzie się koncert świąteczny w wykonaniu grup artystycznych MDK pt. „Przyłączcie się do radości mojej…”. Wstęp wolny.

Święta za granicą
21 grudnia (środa) o godz. 14.00 w ramach Klubu Dyskusyjnego „Forum” odbędzie się spotkanie pt. „Tradycje bożonarodzeniowe różnych narodów”, które poprowadzi Hanna Witt-Paszta. Wstęp wolny.

Lampa Alladyna
21 grudnia (środa) o godz. 9.00 Teatr Dramatyczny w Płocku (Nowy Rynek 11) zaprasza na spektakl zatytułowany „Cudowna lampa Alladyna” w reżyserii Cezarego Żołyńskiego.

Szopki krakowskie
Jeszcze do 8 stycznia w Domu Darmstadt (Stary Rynek 8) można oglądać wystawę pt. „Szopki krakowskie”. Eksponaty pochodzą ze zbiorów Muzeum Historycznego Miasta Krakowa.

W PGS
Do 1 stycznia w Płockiej Galerii Sztuki (ul. Sienkiewicza 36) można oglądać wystawę malarstwa Jesus Soler pt. „Wartości nieznane”. PGS zaprasza również do zwiedzania wystawy fotografii Arcadiusa Mauritza zatytułowanej „Jezioro dusz”.

Muzeum na święta
W czasie świąt warto odwiedzić Muzeum Mazowieckie w Płocku (ul. Tumska 8). W Wigilię będzie czynne od godz. 10.00 do godz. 13.00, a w drugi dzień świąt do 16.00.

W Muzeum Diecezjalnym
W Muzeum Diecezjalnym w Płocku (ul. Tumska 3) warto odwiedzić nowo otwartą wystawę „Madonny z poezji polskiej” nieżyjącej malarki Wiesławy Kwiatkowskiej. W okresie zimowym muzeum jest czynne od środy do soboty w godz. 10.00-13.00, natomiast w niedzielę w godz. 11.00-14.00. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

Zabawa na lodowisku
Świąteczny czas warto spędzić ślizgając się na lodowisku na Starym Rynku. Czynne jest codziennie w godzinach od 10.00 do 22.00. Wstęp na obiekt jest bezpłatny.    (mś)

Zobacz kolejny artykuł

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Animacje na Starówce We wtorek, 7 sierpnia na płockiej starówce odbędą się animacje dla dzieci. …

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

EXODUS Muzeum Mazowieckie w Płocku (ul. Tumska 8) zaprasza na wystawę Bogusława Lustyka EXODUS, której …