Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Kameralnie w muzeum
6 grudnia (wtorek) o godz. 18.00 Muzeum Mazowieckie w Płocku (ul. Tumska 8) zaprasza na koncert muzyki kameralnej. Wystąpią: Dieter Flury (flet) i Maria Prinz (fortepian). W programie utwory: Claude’a Debussy, Jana Sebastiana Bacha, Herberta Willi, Pancho Wladigerowa oraz Sergiusza Prokofiewa.
Mikołajki przed Ratuszem
6 grudnia (wtorek) o godz. 16.00 na Rynku Starego Miasta w Płocku odbędą się „Mikołajki przed Ratuszem”. Będzie można zobaczyć m.in. zaprzęg i lodowy zamek Świętego Mikołaja, wziąć udział w warsztatach lodowych, zabawach plastycznych i muzycznych oraz obejrzeć prezentacje artystyczne grup młodzieżowych.
Spotkanie w Książnicy
8 grudnia (czwartek) o godz. 18.00 Książnica Płocka (ul. Kościuszki 6) zaprasza na spotkanie z ks. Tomaszem Opalińskim, połączone z promocją jego najnowszej książki pt. „Święci… znów na ziemię ściągnięci. 365 śladów na drodze do nieba”.
Mehoffer
8 grudnia (czwartek) o godz. 17.00 Muzeum Mazowieckie zaprasza na odczyt Anny Zeńczak (Muzeum Narodowe w Krakowie) pt. „Józef Mehoffer – postać i dzieło”.
Luxtorpeda w POKiS-ie
9 grudnia (piątek) o godz. 19.00 Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki w Płocku (ul. Tumska 9a) zaprasza na kolejny koncert w ramach cyklu „Alterstacja”. Tym razem na scenie zagra zespół Luxtorpeda.
Poezja w Brudzeniu
9 grudnia (piątek) o godz. 15.00 Gminna Biblioteka Publiczna w Brudzeniu Dużym zaprasza do sali konferencyjnej urzędu gminy (tzw. Agronomówka) na „Wieczór poezji” o tematyce bożonarodzeniowej z Wandą Gołębiewską.
Wakacjuszka
10 grudnia (sobota) o godz. 18.00 w Domu Darmstadt (Stary Rynek 8) w monodramie pt. „Wakacjuszka” wystąpi Emilia Krakowska. Sztukę reżyserują Janusz Dymek i Robert Talarczyk. Bilet kosztuje 20 zł.
Koncert w Gostyninie
10 grudnia (sobota) o godz. 19.00 w klubie Kopciuch w Gostyninie (ul. Floriańska 21) zagra grupa Cochise z Pawłem Małaszyńskim na wokalu. Zespół promuje swój nowy album „Back to Beginning”. Jako gość zagra grupa Head Hunters.
W płockiej farze
11 grudnia (niedziela) o godz. 19.00 w płockiej farze odbędzie się koncert Antoniny Krzysztoń zatytułowany „Kiedy przyjdzie dzień…”. Organizatorami koncertu są Stowarzyszenie Nasza Fara oraz Parafia św. Bartłomieja w Płocku.    (mś)

Zobacz kolejny artykuł

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Animacje na Starówce We wtorek, 7 sierpnia na płockiej starówce odbędą się animacje dla dzieci. …

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

EXODUS Muzeum Mazowieckie w Płocku (ul. Tumska 8) zaprasza na wystawę Bogusława Lustyka EXODUS, której …