Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Dobry start – lepsze perspektywy
W środę, 12 czerwca w godz. 11.00-14.00 w Zespole Szkół Usług i Przedsiębiorczości (ul. Padlewskiego 2) odbędą się „Targi Młodych: dobry start – lepsze perspektywy”. Organizatorzy zapraszają po udziału młode osoby, które są zainteresowane znalezieniem pracy wakacyjnej, dorywczej lub stałej.

Paszporty Paragwaju
W środę, 12 czerwca Muzeum Żydów Mazowieckich zaprasza na spotkanie pod tytułem „Paszporty Paragwaju” w ramach cyklu „Choćby jedno życie, choćby kromka chleba”. Podczas spotkania uczestnicy będą mogli zobaczyć film pod tym samym tytułem, a także porozmawiać z twórcą dokumentu Robertem Kaczmarkiem. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18.00 w siedzibie organizatora (ul. Kwiatka 7).

Czarny wdowiec
Książnica Płocka zaprasza w czwartek, 13 czerwca na spotkanie autorskie z pisarzem Jackiem Ostrowskim. Tematem spotkania będzie najnowsza książka płocczanina zatytułowana „Czarny wdowiec”. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17.00 w sali kolumnowej Książnicy Płockiej (ul. Kościuszki 6).

Oblicza rockowej mistyki
Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki zaprasza na kolejną odsłonę cyklu Andrzeja Dorobka „Oblicza rockowej mistyki”. Tym razem bohaterem prelekcji multimedialnej będzie Richard Thompson. Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 13 czerwca o godz. 18.00 w Kinie za Rogiem (ul. Jakubowskiego 10).

Odkryj z nami Płock
Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna zaprasza na IX edycję akcji turystyczno-edukacyjnej „Odkryj z nami Płock”. Pierwszy w tym roku spacer odbędzie się w sobotę, 15 czerwca i będzie poświęcony Szlakowi Gotyku Ceglanego. Zbiórka będzie miała miejsce przy budynku Towarzystwa Naukowego Płockiego (pl. Narutowicza 8) o godz. 12.00.

Hej! Jedziemy w kraj daleki
W niedzielę, 16 czerwca o godz. 10.30 i 11.30 Płocka Orkiestra Symfoniczna im. Witolda Lutosławskiego zaprasza na koncert „Hej! Jedziemy w kraj daleki” z edukacyjno-artystycznego cyklu „Wędrówki po pięciolinii”. Koncert odbędzie się w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej (ul. Kolegialna 23).

To właśnie życie
W poniedziałek, 17 czerwca NoveKino Przedwiośnie zaprasza na kolejny seans w ramach cyklu „Spotkania Filmowe”. Tym razem widzowie będą mogli obejrzeć film „To właśnie życie”. Projekcja rozpocznie się o godz. 18.30.

(ek)

Zobacz kolejny artykuł

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Wiosenne impresje W środę, 8 maja Filia biblioteczna nr 7 (ul. Piaska 5) zaprasza na …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.