Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Na scenie w teatrze
21 grudnia (wtorek) w Teatrze Dramatycznym (ul. Nowy Rynek 11) wystawiana będzie „Bestia i piękna”. Na spektakl zapraszamy o godz. 10.00.
Spotkania w „Chotomku”
21 grudnia (wtorek) w Bibliotece dla Dzieci im. W. Chotomskiej (ul. Sienkiewicza 2) o godz. 11.00 odbędzie się świąteczne spotkanie dla najmłodszych czytelników z Klubu Małego Dziecka i ich rodziców pt.: „List do św. Mikołaja”.
W „Przedwiośniu”
We wtorek, środę i czwartek w NovymKinie Przedwiośnie odbędą się trzy premiery filmowe. O 16.30, 18.30 i 20.30 będzie można obejrzeć film „Chloe”, o 17.15 i 19.15 produkcję „Boso, ale na rowerze”, a 18.45 film zatytułowany „Czarny”.
Kino „Helios” zaprasza
W Kinie „Helios” (ul. Wyszogrodzka 144) wśród premier znalazły się „Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu” oraz „Tron: Dziedzictwo”. Filmy będą wyświetlane w 3D.
Szachy w MDK-u
27 grudnia (poniedziałek) o godz. 9.00 Młodzieżowy Dom Kultury (ul. Tumska 9a) zaprasza na noworoczny turniej szachowy.
Wystawa w „DD”
W Domu Darmstadt można oglądać wystawę „Portret muzyka”. Ekspozycja będzie czynna do 2 stycznia 2011 r.
W sierpeckim skansenie
Do 27 lutego 2011 r. w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu prezentowana będzie wystawa „Boże Narodzenie na Mazowszu”. Wiejskie chałupy przybiorą odświętną postać, przypominając tradycyjne święta. Goście odwiedzający zimą sierpecki skansen ujrzą drzewka choinkowe przystrojone tradycyjnymi zabawkami, kłosy siana poustawiane w kątach izb, a także tradycyjne wigilijne potrawy.
X wieków Płocka
Muzeum Mazowieckie zaprasza na nową, stałą ekspozycję „X Wieków Płocka”. Występ wolny.
W Książnicy
Do końca roku w Książnicy Płockiej im. Władysława Broniewskiego można oglądać wystawy przygotowane z okazji obchodów roku Fryderyka Chopina oraz 155. rocznicy śmierci Adama Mickiewicza.
Święta w klubie
21 grudnia (wtorek) o godz. 16.00 w Klubie Osiedla Kochanowskiego odbędą się zajęcia plastyczne dla dzieci pod hasłem „Zimowe pejzaże”.    mś

Zobacz kolejny artykuł

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Animacje na Starówce We wtorek, 7 sierpnia na płockiej starówce odbędą się animacje dla dzieci. …

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

EXODUS Muzeum Mazowieckie w Płocku (ul. Tumska 8) zaprasza na wystawę Bogusława Lustyka EXODUS, której …