Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Znakomite płocczanki
14 grudnia (wtorek) o godz. 18.00 w Książnicy Płockiej (ul. Kościuszki 6) odbędzie się promocja książki „Znakomite płocczanki” prof. Anny Stogowskiej wydanej przez Stowarzyszenie „Czas Kobiety”. W części artystycznej wystąpią m.in. Zuzanna Pakulska, Aleksandra Kelm, Martyna Bierek.
Niespodzianka 5D
Od 14 grudnia (wtorek) w Kinie 5D „Extreme” (ul. Wyszogrodzka 127) na wszystkie filmy, oprócz premierowej „Wyprawy na Księżyc”, bilety będą kosztować jedyne 9 zł.
Na scenie w teatrze
14-18 grudnia (wtorek – sobota) w Teatrze Dramatycznym (ul. Nowy Rynek 11) – „Opowieść wigilijna”. 19-21 grudnia (niedziela – wtorek) – bajka „Bestia i Piękna”.
Poezja okopowa
16 grudnia (czwartek) o godz. 18.00 w Książnicy Płockiej (ul. Kościuszki 6) rozpocznie się wieczór z okazji 113. rocznicy urodzin Władysława Broniewskiego pt. „Poezja okopowa”. Wiersze poety zaprezentują aktorzy Teatru Dramatycznego w Płocku.
O rękopisach i starodrukach
16 grudnia (czwartek) o godz. 17.00 w siedzibie Towarzystwa Naukowego Płockiego (pl. Narutowicza 8) odbędzie się promocja książki ks. Waldemara Graczyka i Jolanty M. Marszalskiej pt. „Księgi rękopiśmienne i stare druki w zbiorach biblioteki Wyższego Seminarium Duchownego w Płocku”. Wstęp wolny.
Teatr w Mazovii
16, 17, 18 grudnia (czwartek-sobota) o godz. 19.00 w Galerii Handlowej „Mazovia” (ul. Wyszogrodzka 127) Teatr Per Se wystawi sztukę – „Wina ojca idzie w syna”. Reżyseria i scenariusz: Marek Walczak.
Wystawa w DD
19 grudnia (niedziela) o godz. 18.00 w Domu Darmstadt (ul. Stary Rynek 8) otwarta zostanie wystawa „Portret muzyka”.
Wigilia na Starówce
19 grudnia (niedziela) o godz. 17.00 na starówce rozpocznie się „Wigilia przed Ratuszem”. Życzenia świąteczne przekażą mieszkańcom biskup płocki i prezydent miasta.
Spotkania w Przedwiośniu
20 grudnia (poniedziałek) o godz. 18.30 w NovymKinie „Przedwiośnie” (ul. Tumska 5) w ramach „Spotkań filmowych” zobaczymy film „Czeski błąd”.
Na ekranie w „Heliosie”
W Kinie „Helios” (ul. Wyszogrodzka 144) wśród premier „Avatar” – wersja specjalna 3D.
BeeS

Zobacz kolejny artykuł

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Animacje na Starówce We wtorek, 7 sierpnia na płockiej starówce odbędą się animacje dla dzieci. …

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

EXODUS Muzeum Mazowieckie w Płocku (ul. Tumska 8) zaprasza na wystawę Bogusława Lustyka EXODUS, której …