Najnowsze informacje

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Koncert Narodowej Opery z Odessy
29 stycznia (czwartek) o godz. 19.00 w Teatrze Dramatycznym (ul. Nowy Rynek 11) z koncertem wystąpi Narodowa Opera z Odessy. W programie znane i lubiane arie operowe i operetkowe oraz tradycyjne pieśni narodowe Ukrainy. Bilety 90 zł.

Sylwester z Orkiestrą
31 grudnia (czwartek) o godz. 18.00 i 21.00 w Szkole Muzycznej (ul. Kolegialna 23) rozpocznie się koncert „Sylwester z orkiestrą – Przetańczyć całą noc”. Wystąpią: Beata Rybotycka (śpiew), Jacek Wójcicki (śpiew) oraz Płocka Orkiestra Symfoniczna. Prowadzenie – Zbigniew Górny. W programie piosenki z repertuaru Marka Grechuty, Kabaretu Starszych Panów, przeboje filmowe i musicalowe oraz evergreeny polskiej i światowej sceny muzycznej.

Sylwester w NK Przedwiośnie
31 grudnia (czwartek) o godz. 21.00 w NovymKinie Przedwiośnie (ul. Tumska 5a) rozpocznie się „Sylwester w NK Przedwiośnie”, a w nim przedpremierowy pokaz filmu „Słaba płeć?”. Dodatkowo przewidziano drobny poczęstunek oraz toast lampką szampana.

Maraton Sylwestrowy
31 grudnia (czwartek) o godz. 22.00 w Kinie Helios (ul. Wyszogrodzka 144) odbędzie się Maraton Sylwestrowy. Do wyboru dwa zestawy. Pierwszy to filmy „Moje córki krowy” i „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”. Drugi zestaw zawiera filmy „Słaba płeć?”i „Sekret w ich oczach”. W przerwie o północy wspólny toast noworoczny z lampką szampana.

Spacerkiem po… ulicach Płocka
2 stycznia (sobota) o godz. 16.00 spod pomnika Władysława Broniewskiego ruszy wycieczka z przewodnikami Duces Mazovie w ramach cyklu „Spacerkiem po… ulicach Płocka”. Zebrani poznają genezę powstania Skarpy Wiślanej, a także przyczyny osunięć niszczących zamek i miasto. Spacer zakończy się w Restauracji Starzyński.

Giełda samochodowa
3 stycznia (niedziela) w godz. 4.00–12.00 na targowisku (ul. Bielska 56/65) przewidziana jest giełda samochodowa. Będzie możliwość obejrzenia ponad 500 aut oferowanych przez wystawców.

Maleńka miłość
6 grudnia (środa) o godz. 19.00 w Katedrze w koncercie pt. „Maleńka miłość zbawi świat” wystąpią Anna Koźlakiewicz, Jarosław Domagała oraz Henryk Jóźwiak. BeeS

Zobacz kolejny artykuł

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Sztuka kłamania 17 lipca (wtorek) NoveKino Przedwiośnie zaprasza na kolejny seans z cyklu „Portret kobiety”. …

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

  Warsztaty magii Filia Biblioteczna nr 12 zaprasza na „Warsztaty magii i trików karcianych”, które …