Najnowsze informacje

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Sylwester z Wandą i Bandą
31 grudnia (środa) o godz. 21.00 na Starym Rynku rozpocznie się Sylwester przed Ratuszem. W programie: występy DJ-a, koncert zespołu Shatt Up, a o godz. 23.25 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru – zespół Wanda & Banda. O północy przewidziane są życzenia noworoczne prezydenta Płocka dla wszystkich mieszkańców oraz pokaz pirotechniczny.

W Nowy Rok z Przedwiośniem
31 grudnia (środa) o godz. 21.00 NK Przedwiośnie (ul. Tumska 5a) zaprasza na Muzyczno-Filmowy Sylwester. Na początek zobaczymy filmu „Get on Up” o życiu Jamesa Browna, o godz. 23:30 przewidziany jest poczęstunek oraz toast, a potem na ekranie – przedpremierowy pokaz filmu „Whiplash”. Bilety 45 złotych.

Sylwester z orkiestrą
31 grudnia (środa) o godz. 18.00 i 21.00 w Szkole Muzycznej (ul. Kolegialna 23) w koncercie Sylwester z Orkiestrą udział wezmą: Anita Maszczyk – sopran, Michał Musioł – tenor oraz Płocka Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją Macieja Niesiołowskiego. W programie arie z operetek i musicali: „Księżniczka Czardasza”, „Wesoła wdówka”, „Baron Cygański”, „Hrabina Marica”, „My fair lady”. Bilety w cenie 70 i 80 zł.

Na ekranie w Heliosie
Do 1 stycznia (czwartek) w kinie Helios (ul. Wyszogrodzka 144, Galeria Wisła) zobaczyć można filmy: „Paddington”, „Hobbit: Bitwa pięciu armii”, „Noc w muzeum: Tajemnica grobowca”, „Pani z przedszkola”, „Królowa śniegu 2”, „Annie” oraz „Bogowie”.

Płockie kolędowanie
2 stycznia (piątek) o godz. 19.00 w katedrze (ul. Tumska 1) koncertem „Kolędy z Podlasia” zespołu wokalnego „Dziczki” wykonującego kolędy śpiewem białym rozpocznie się doroczne Płockie Kolędowanie. Kolejne koncerty przewidziane są 3, 4 i 5 stycznia w katedrze, o godz. 19.00.

Premiera w teatrze
3 stycznia (sobota) o godz. 19.00 w Teatrze Dramatycznym (ul. Nowy Rynek 11) zobaczymy spektakl premierowy – „Mayday”. 4 stycznia (niedziela) o godz. 19.00 sztuka – „Boże mój!”.

Orszak Trzech Króli
6 stycznia (wtorek) o godz. 11.00 z placu przed teatrem (ul. Nowy Rynek) wyruszy Orszak Trzech Króli. Po drodze odegranych zostanie 6 scenek i zagra zespół góralski. Na koniec, o godz. 12.00 w Stanisławówce przewidziana jest msza święta. BeeS

Zobacz kolejny artykuł

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Szalom na Szerokiej 26 czerwca (wtorek) o godz. 18.00 w Muzeum Żydów Mazowieckich (ul. Kwiatka …

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Twój Vincent W czwartek, 21 czerwca o godz. 13.00 i 18.00 kino Helios zaprasza na …