Najnowsze informacje

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Filmowe spotkania
30 grudnia (poniedziałek) o godz. 18.30 w NK „Przedwiośnie” (ul. Tumska 5a) w ramach cyklu Spotkania Filmowe zobaczymy „Z miłości do…” w reż. P. A. Williamsa. Bilety – 15 zł.

Sylwester pod ratuszem
31 stycznia (wtorek) o godz. 22.00 na Starówce rozpocznie się „Sylwester pod ratuszem”. Płocczanie będą się bawić z duetem Kalwi & Remi do godz. 23.20. Potem na scenie zjawi się D-Bomb, a o północy życzenia noworoczne płocczanom złoży prezydent Andrzej Nowakowski. Tradycyjnie będą też sztuczne ognie. Do godziny 1.00 przewidziany jest znowu koncert zespołu D-Bomb.

Papusza
2 stycznia (czwartek) o godz. 18.00 w kinie Helios (Galeria Wisła, ul. Wyszogrodzka 144) w ramach cyklu Kino Konesera zobaczymy „Papuszę” w reżyserii Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauzego Bilety 15 i 20 zł

Chwila nieuwagi
4 i 5 stycznia (sobota, niedziela) o godz. 19.00 w Teatrze Dramatycznym (ul. Nowy Rynek 11) zobaczymy spektakl „Chwila nieuwagi”. Wystąpią: Grażyna Zielińska, Oriana Soika (gościnnie), Jerzy Bończak (gościnnie), Jacek Mąka, Łukasz Mąka i Mariusz Pogonowski. Bilety – 40 zł.

Orszak Trzech Króli
6 stycznia (poniedziałek) o godz. 11.00 mszą świętą w kościele pw. św. Jadwigi Królowej rozpocznie się Orszak Trzech Króli. Przejdzie trasą: al. Roguckiego, ul. Tysiąclecia i Łukasiewicza do Orlen Areny. Po drodze przewidzianych jest 6 stacji ze spektaklami. Na koniec w Orlen Arenie z koncertem kolęd wystąpi Eleni. Orszakowi towarzyszy hasło „Kolędujmy”. Dla wszystkich przewidziane są korony, herbata, kawa i pączki.

Koncert Karnawałowy
10 stycznia (piątek) o godz. 19.00 w Szkole Muzycznej (ul. Kolegialna 23) w Koncercie Karnawałowym wystąpią: Anna Serafińska i Janusz Szrom (wokal) oraz Płocka Orkiestra Symfoniczna pod batutą Jana Walczyńskiego. W programie: muzyka południowoamerykańska, m.in.: „Girl from Ipanema”, „Copacabana”, „La Cumparsita”, „Libertango”, „Adios Noninon”, „Por Una Cabeza”, „Samba de Janeiro”, „One Note Samba”. Bilety – 40 zł.

Zima w skansenie
Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu proponuje „Zimę w skansenie”. Program obejmuje cztery warianty. To m.in. kulig lub przejazd wozem po terenie ekspozycji, zwiedzanie wystawy pt. „Zwyczaje i obrzędy bożonarodzeniowe na Mazowszu”, ognisko i warsztaty. Bilety 6–14 zł.     BeeS

Zobacz kolejny artykuł

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Szalom na Szerokiej 26 czerwca (wtorek) o godz. 18.00 w Muzeum Żydów Mazowieckich (ul. Kwiatka …

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Twój Vincent W czwartek, 21 czerwca o godz. 13.00 i 18.00 kino Helios zaprasza na …