Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Sylwester z „Czarnym Kotem”
31 grudnia (poniedziałek) o godz. 20.00 w Kawiarni Muzyczno-Artystycznej „Czarny Kot” (ul. Stary Rynek 25) rozpocznie się sylwestrowa dyskoteka z koszyczkiem. Impreza na 40 osób. Muzyka lat 70., 80., 90. Koszt 50 zł od osoby.

Maraton w Heliosie
31 grudnia (poniedziałek) o godz. 21.00 w kinie Helios (ul. Wyszogrodzka 144) rozpocznie się Maraton Sylwestrowy z filmami w 2D lub 3D: „Hobbit: Niezwykła podróż” oraz „Życie Pi”. O północy szampan i ciastko.

Ramona Rey w Płocku
31 grudnia (poniedziałek) o godz. 21.00 przed ratuszem rozpocznie się Sylwester Miejski. W programie: konkursy, zabawy z wodzirejem, pokaz sztucznych ogni oraz koncerty gwiazd rocka i muzyki pop. Wystąpią: zespół Belfast i Ramona Rey.

II Bieg Sylwestrowy
31 grudnia (poniedziałek) o godz. 11.00 nad zalewem Sobótka rozpocznie się II Bieg Sylwestrowy organizowany przez Parafialno-Uczniowski Klub Sportowy „Viktoria”. Do pokonania 7 km. Zbiórka chętnych w sobotę o godz. 10.00 w Zespole Szkół Technicznych (ul. Kilińskiego 4). Informacje pod nr. 604 97 61 23.

W krainie zimy
4 stycznia (piątek) o godz. 12.00 w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży (Centrum Handlowe „Atrium Mosty”, ul. Tysiąclecia 2a) w ramach Festiwalu Zorzy Polarnej otwarta zostanie wystawa „W krainie zimy”. Zobaczymy fotografie Patrici Cowern, rysunki dzieci ze szkoły Saamów w Szwecji, a także zbiór artefaktów z Laponii.

Weekend z kochankiem
5 i 6 stycznia (sobota, niedziela) o godz. 19.00 w Teatrze Dramatycznym (ul. Nowy Rynek 11) zobaczymy komedię „Weekend z kochankiem” w reżyserii Stefana Friedmanna.

Orszak Trzech Króli
6 stycznia (niedziela) o godz. 11.30 ze Starego Rynku wyruszy Orszak Trzech Króli. Trasa biegnie: ul. Bielską, ul. Kwiatka, ul. Tumską aż do katedry, gdzie odbędzie się msza św. Każdy może dołączyć do Orszaku. W zamian dostanie koronę i śpiewnik z kolędami do wspólnego śpiewania.

Kabaret w teatrze
8 stycznia (wtorek) o godz. 20.30 w w Teatrze Dramatycznym (ul. Nowy Rynek 11) z programem „Pogoda na suma” wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju.    BeeS

Zobacz kolejny artykuł

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Wyśpiewać niebo W środę, 23 stycznia o godz. 16. 30 Filia Biblioteczna nr 5 (Pasaż …