Najnowsze informacje

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Koncert świąteczny
19 grudnia (środa) o godz. 17.00 w Młodzieżowym Domu Kultury (ul. Tumska 9) w koncercie „Przyłączcie się do radości mojej” wystąpią grupy z MDK-u.

Ale kino
20 grudnia (czwartek) o godz. 18.00 w kinie Helios (ul. Wyszogrodzka 144) w ramach cyklu Kino Konesera zobaczymy dramat „W sypialni”.

Wieczór przy pianinie
20 listopada (czwartek) o godz. 18.00 w Restauracji Książęcej Hotelu Herman (ul. Sienkiewicza 30) rozpocznie się muzyczny wieczór przy akompaniamencie pianina. W repertuarze znane evergreeny i standardy muzyczne.

Winylowe spotkanie
20 grudnia (czwartek) o godz. 19.00 w Rock 69 (pl. Narutowicza) rozpocznie się spotkanie poświęcone muzyce z płyt winylowych. 22 grudnia (sobota) o godz. 20.00 zagra tu płocka grupa Spółka 51. Bilety 10 zł.

Koncert w „Arturo”
21 grudnia (piątek) o godz. 19.00 w restauracji Arturo (ul. Wyszogrodzka 144) z koncertem wystąpi płocczanin Maksymilian Chlewiński – wybitnie utalentowany muzycznie wychowanek Ośrodka Szkolno-Wychowaczego Dla Dzieci Niewidomych w Laskach. Będzie występował tutaj na stałe w piątki i soboty.

Wieczór chwały
21 grudnia (piątek) o godz. 19.30 w płockiej Stanisławówce (Al. Jachowicza) rozpocznie się Adwentowy Wieczór Chwały „Być człowiekiem”.

Anielskie warsztaty
21 grudnia (piątek) o godz. 16.00 w Płockiej Galerii Sztuki (ul. Sienkiewicza 36) rozpoczną się warsztaty plastyczne „Świąteczne anioły”. Uczestnicy po obejrzeniu prac Magdaleny Sikorskiej-Tokarskiej utworzą własne świąteczne anioły. 27 grudnia (czwartek) o godz. 12.00 – podsumowanie cyklu Sztuka Mówi pod hasłem „Sztuka w obronie wartości. Aksjologiczne implikacje działań artystycznych”.

Koncert za zabawkę
21 grudnia (piątek) o godz. 18.00 w Disco Club (ul. Tysiąclecia) rozpocznie się koncert charytatywny z udziałem płockich wykonawców hiphopowych. Dla dzieci z ośrodka opiekuńczego ze Zgierza zagrają m.in. Braz, Gan, Rash, Santar. Wstęp za zabawkę.

Jarmark w Wiśle
21–23 grudnia (piątek–niedziela) w Galerii Wisła (ul. Wyszogrodzka 144) gościć będzie jarmark produktów regionalnych.

Skaldowie w farze
26 grudnia (środa) o godz. 19.00 w kościele farnym (u. Kazimierza Wielkiego 1) z koncertem kolęd wystąpią Skaldowie. Wstęp wolny.     BeeS

Zobacz kolejny artykuł

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Sztuka kłamania 17 lipca (wtorek) NoveKino Przedwiośnie zaprasza na kolejny seans z cyklu „Portret kobiety”. …

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

  Warsztaty magii Filia Biblioteczna nr 12 zaprasza na „Warsztaty magii i trików karcianych”, które …