Najnowsze informacje

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Trzy nowe sale
13 grudnia (czwartek) o godz. 17.00 w Muzeum Mazowieckim (ul. Tumska 8) na trzech piętrach udostępnione zwiedzającym zostaną nowe sale stałej ekspozycji. Są to: sala galicyjska, sala art deco z projektami inż. Edmunda Brzozowskiego oraz sala art deco z projektami Juliana Pietrzyka i fabryki Szczepana Łojka w Krakowie.

Wystawa płocczanki
14 grudnia (piątek) o godz. 17.00 w Płockiej Galerii Sztuki (ul. Sienkiewicza 36) zobaczymy wystawę prac płocczanki Magdaleny Sikorskiej-Tokarskiej.

Pierwsza gwiazdka
14 grudnia (piątek) o godz. 19.00 w Szkole Muzycznej (ul. Kolegialna 23) z koncertem folkowych pastorałek i kolęd „Pierwsza gwiazdka” wystąpią Turnioki i Płocka Orkiestra Symfoniczna pod batutą Pawła Kosa. Bilety 30 zł.

Kiermasz w Mostach
14–15 grudnia (piątek–sobota) Galeria Sztuki Dzieci i Młodzieży (CH Atrium Mosty, ul. Tysiąclecia 2a) zaprasza na świąteczny kiermasz obrazów i rzemiosła.

Spotkanie w Chotomku
15 grudnia (sobota) o godz. 12.00 w Bibliotece dla dzieci „Chotomek” (ul. Sienkiewicza 2) w sztuce „Korczak” wystąpią uczniowie Szkoły Podstawowej w Rogozinie. Dochód z prowadzonej sprzedaży zabawek przekazany zostanie Monice Wróblewskiej z Płocka, podopiecznej Fundacji „Zdążyć z Pomocą”.

Oto kiermasz sztuki
15 grudnia (sobota) w godz. 11.00-16.00 w Galerii „Oto Ja” (pl. Narutowicza 2) prowadzona będzie sprzedaż obrazów i gadżetów z kolekcji „Oto Ja” oraz „A Kuku”.

Powspominajmy Janosika
15 grudnia (sobota) o godz. 20.00 w Teatrze Dramatycznym (ul. Nowy Rynek 11) rozpocznie się wieczór poświęcony Markowi Perepeczko.

Bajor w Płocku
17 grudnia (poniedziałek) o godz. 19.00 w Teatrze Dramatycznym (ul. Nowy Rynek 11) z programem „Od Piaf do Garou” wystąpi Michał Bajor. Bilety 80 zł.

Broniewski w „Czarnym Kocie”
17 grudnia (poniedziałek) o godz. 19.00 w Kawiarni Muzyczno-Artystycznej „Czarny Kot” (ul. Stary Rynek 25) rozpocznie się teatralny happening poświęcony Władysławowi Broniewskiemu.

Miejska Wigilia
16 grudnia (niedziela) o godz. 18.00 na Starówce rozpocznie się miejska Wigilia. W programie: dzielenie się opłatkiem z prezydentem Płocka, koncert w wykonaniu m.in. zespołu Wisła i chóru Vox Singers. Na rynku staną kramy.

Kiermasz w Muzeum
16 grudnia (niedziela) w Muzeum Mazowieckim (ul. Tumska 8) na V Kiermaszu Bożonarodzeniowym pojawią się stoiska z ozdobami świątecznymi i potrawami regionalnymi. Ponadto w programie warsztaty dla dzieci oraz występy zespołów.
BeeS

Zobacz kolejny artykuł

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Szalom na Szerokiej 26 czerwca (wtorek) o godz. 18.00 w Muzeum Żydów Mazowieckich (ul. Kwiatka …

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Twój Vincent W czwartek, 21 czerwca o godz. 13.00 i 18.00 kino Helios zaprasza na …