Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Rowerem wokół Bałtyku
7 grudnia (wtorek) o godz. 18.00 w Domu Darmstadt (ul. Stary Rynek 8) w ramach Klubu „Podróże” im. Tony’ego Halika zobaczymy pokaz slajdów pt. „W 40 dni rowerem dookoła Bałtyku”. Komentarz: Radosław Średnicki.
Środa literacka
8 grudnia (środa) o godz. 18.00 płocki oddział Związku Literatów Polskich zaprasza do Muzeum Mazowieckiego (ul. Tumska 8) na spotkanie z Lechem Franczakiem. Wstęp wolny.
Premiera w Książnicy
9 grudnia (czwartek) o godz. 18.00 w Książnicy Płockiej (ul. Kościuszki 6) w cyklu „Płocka Premiera Miesiąca” odbędzie się promocja książki Jarosława Domagały pt. „Powszechne wychowanie muzyczne w Płocku w dwudziestoleciu międzywojennym” wydanej przez Stowarzyszenie Przyjaciół Chóru Minstrel.
Na scenie w teatrze
9 grudnia (czwartek) o godz. 17.30 i 20.00 w Teatrze Dramatycznym (ul. Nowy Rynek 11) zobaczymy spektakl „Wszystko o kobietach” w wykonaniu aktorów Teatru Capitol z Warszawy. 11 grudnia (sobota) o godz. 19.00 – „Prywatna klinika”. 12 grudnia (niedziela) o godz. 19.00 – „Lovers saute”.
Do poczytania
9 grudnia (czwartek) o godz. 19.00 w MDK-u (ul. Tumska 9a) w cyklu „Głośne czytanie nocą” – „Wielkie dzieła kultury – obrona Sokratesa”.
Aida w DD
11 grudnia (sobota) o godz. 18.00 Dom Darmstadt (ul. Stary Rynek 8) zaprasza na koncert muzyczny w wykonaniu Aidy. Bilety – 20 zł.
Teatr w Mazovii
11, 12, 14 grudnia (sobota-wtorek) o godz. 19.00 w Galerii Handlowej „Mazovia” (ul. Wyszogrodzka 127) Teatr Per Se wystawi sztukę – „PROCHoWIEC”.
Niespodzianka 5D
Do 12 grudnia w Kinie 5D „Extreme” (ul. Wyszogrodzka 127) „Mikołajkowa Niespodzianka”
Koncert kameralny
12 grudnia (niedziela) o godz. 17.00 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych i Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia zapraszają do Szkoły Muzycznej (ul. Kolegialna 23) na koncert kameralny. W programie Kwintet klarnetowy h-moll op. 115 i Kwintet fortepianowy f-moll op. 34 Johannesa Brahmsa. Wystąpią: Zofia Antes (fortepian), Romuald Gołębiowski (klarnet) i kwartet smyczkowy Akademos. Wstęp wolny.
Spotkania w Przedwiośniu
13 grudnia (poniedziałek) o godz. 18.30 w NovymKinie „Przedwiośnie” (ul. Tumska 5) w ramach „Spotkań filmowych” zobaczymy film „Kucharze historii”. Ponadto z premier „Artur i Minimki 3 – Dwa światy”, „Jackass” 3D, „Święty Mikołaj”
BeeS

Zobacz kolejny artykuł

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Animacje na Starówce We wtorek, 7 sierpnia na płockiej starówce odbędą się animacje dla dzieci. …

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

EXODUS Muzeum Mazowieckie w Płocku (ul. Tumska 8) zaprasza na wystawę Bogusława Lustyka EXODUS, której …