Nasza redakcyjna koleżanka Małgosia Kopacz skrupulatnie liczyła plebiscytowe głosy od czytelników TP. Fot. D. Ossowski

Agnieszka Szczepańska z laptopem!

cedrob

Na to wydanie Tygodnika Płockiego czekali z niecierpliwością ci czytelnicy, którzy zdecydowali się wziąć czynny udział w Plebiscycie „Z Tumskiego Wzgórza – Wydarzenie Roku 2015”, poprzez wysłanie kuponów lub SMS-ów. Tak jak obiecywaliśmy, nagrodzeni zostaną ci, którzy wysłali najwięcej głosów. Główną nagrodę – laptop ufundowany przez firmę Westmor Consulting otrzyma Agnieszka Szczepańska z Płocka.
– Dziękuję bardzo, to cudowna informacja! – taka była pierwsza reakcja pani Agnieszki, kiedy nasza redakcyjna koleżanka zajmująca się liczeniem głosów w Plebiscycie – Małgosia Kopacz – przekazała jej informacje o wygranej. – Cieszę się także z zaproszenia, które otrzymałam od państwa, na uroczystą Galę, 1 kwietnia w Domu Technika. Jest pewien problem: akurat w tym czasie pracuję, a bardzo bym chciała przyjść… No nic, mam tydzień na znalezienie rozwiązania tej sytuacji.
Panią Agnieszkę zapytaliśmy o najlepszy – jej zdaniem – sposób na sięgnięcie po główną nagrodę. Według niej jest to bardzo łatwe – po prostu trzeba wysyłać jak najwięcej głosów. Nasza czytelniczka przyznała, że miała swojego faworyta w głosowaniu – było to umowa Cotex Office Centre z firmą APS, dotycząca utworzenia w Płocku „call center”, co ma przynieść płocczanom prawie 300 nowych miejsc pracy.
Laptop to tylko jedna (choć najważniejsza) z naszych wielu nagród dla tych czytelników, którzy byli najbardziej aktywni, to znaczy wysłali kolejno najwięcej głosów (SMS-ów bądź kuponów, bądź tych i tych). Cieszy nas bardzo niekłamana radość w głosie tych, do których dzwoniliśmy z informacją o kolejnych wygranych nagrodach. Nie kryła jej na przykład Anna Duszyńska z Machcina (gm. Bielsk), której przypadła nagroda nr 3 – voucher dla 2 osób na weekendowy pobyt w pułtuskim zamku (Domu Polonii). Pani Ania jest wielką lokalną patriotką. Liczyła oczywiście na ciekawą nagrodę, ale wcale nie mniej zainteresowana była wynikami w kategorii, która ją interesowała najbardziej – „W regionie”. – Głosowałam na swój region, czyli na wydarzenie z Bielska – pierwsze w powiecie płockim „Kino za Rogiem”. Trzymam kciuki, aby to właśnie Bielsk otrzymał nagrodę główną, czyli miedzioryt. Pani Ania prosiła naszą koleżankę redakcyjną o uchylenie rąbka tajemnicy w kontekście ostatecznych wyników „W regionie”, ta oczywiście nie mogła zdradzić tajemnicy. Zatem wszystkie oficjalne rozstrzygnięcia ogłoszone zostaną w najbliższy piątek na Gali w Domu Technika. Oczywiście wszyscy nominowani odbiorą tam także swoje, przyznane przez Kapitułę Nominacje.
Oto zdobywcy poszczególnych nagród w kolejności zależnej od ilości oddanych głosów: Agnieszka Szczepańska – laptop, Anna Duszyńska – dwuosobowy voucher na weekendowy pobyt w Domu Polonii w Pułtusku, Ewelina Walczak – voucher na dwudniowy pobyt w Domu Polonii w Pułtusku, Ewa Wrońska – zestaw upominkowy biura turystycznego Urlopy. pl, w tym 300 zł voucher do wykorzystania w tym biurze, Adrian Rajewski – zestaw upominkowy biura turystycznego Urlopy. pl, w tym 300 zł voucher do wykorzystania w tym biurze, Grażyna Szymańska – zestaw upominkowy biura turystycznego Urlopy. pl, w tym 300 zł voucher do wykorzystania w tym biurze, Agata Zazga – dwuosobowy voucher na nocleg w hotelu Skansen w Sierpcu, Marek Brągalski – dwuosobowy voucher na nocleg w hotelu Skansen w Sierpcu, Teresa Herc – nawigacja GPS, Jarosław Szczepański – maszynka do mięsa, Henryk Kacperski – suszarka do grzybów, jabłek i innej żywności, Lidia Kobucińska – żelazko z nawilżaczem, Janusz Wochowski – gofrownica, Alina Szelągowska – toster, Ula Andrzejewska – waga kuchenna, Agnieszka Bielak – blender, Renata Zagórska – suszarka do włosów.
To 17 głównych nagród. Kolejne 20 to zestawy upominkowe od jednego z naszych sponsorów, czyli Browaru Kasztelan. Uściślijmy: są stosunkowo ciężkie, zatem jeśli niektóre z nich trafiły do pań, to proponujemy, żeby o pomoc w ich odbiorze w redakcji Tygodnika Płockiego poprosić mężczyzn. Pewnie będą zadowoleni, szczególnie, że zapowiada się ładna pogoda, idealna do zorganizowania grilla… Oto kolejni wygrani: Anna Krusińska, Małgorzata Janikowska, Izabela Maciaszek, Krystyna Chyba, Ewa Kozłowska, Elżbieta Dobroń, Waldemar Terebiński, Ewa Bałdyga, Anna Wiśniewska, Mateusz Kierzkowski, Elżbieta Antczak, Józef Malesa, Lech Księżakowski, Marek Wojciechowski, Jacek Koralewski, Piotr Kraśniewski, Marzenna Siołek, Tadeusz Ozdowy, Irena Wochowska, Stanisława Kocięda.
Gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy za udział w głosowaniu pozostałym uczestnikom. Szansa na kolejne nagrody już za rok, w kolejnej edycji naszego Plebiscytu.
Wymienione powyżej osoby zapraszamy po odbiór nagród do naszej redakcji (Stary Rynek 27). Główną nagrodę – laptopa wręczymy podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w najbliższy piątek w Domu Technika. Tak też zakończy się tegoroczna edycja Plebiscytu. Wręczymy nominacje (po 10 w każdej kategorii), a także ogłosimy zwycięzców w każdej z tych kategorii. Otrzymają oni od nas piękne, ręcznie wykonane przez artystę ludowego miedzioryty. Relacja z Gali w następnym numerze TP. Szat

 
sponsorzy_plebiscyt_2016

Zobacz kolejny artykuł

Czytelnicy wybrali wielką czwórkę

Jaką decyzję podjęli tym razem nasi czytelnicy? Na kogo przede wszystkim oddali głosy? Wszystko okazało …